Norberto Barba

Роденден: 1963

Актерот:

 1. 1. Соло (1996), филм
  ...
  Rebel Soldier
 2. 2. Apollo 11 (1996), филм
  ...
  Assistant Cook

Режисер:

 1. 2. Соло (1996), филм
 2. 3. Apollo 11 (1996), филм
 3. 5. Закон и ред (1999), серија
 4. 9. Бројеви (2005), серија
 5. 10. Фринџ (2008), серија
 6. 11. Менталист (2008), серија
 7. 12. На терапија (2008), серија
 8. 14. Догаѓај (2010), серија
 9. 16. Грим (2011), серија
 10. 17. Грим (2011), серија
 11. 18. Сој (2014), серија
 12. 21. Лед (2016), серија
 13. 23. The Path (2016), серија
 14. 25. Chicago Justice (2017), серија
 15. 26. ФБИ (2018), серија
 16. 29. Ричер (2022), серија

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.