Një ekspert antikiteti bashkohet me një hajdut veprash arti për të kapur një terrorist që financon sulmet e tij duke përdorur objekte të vjedhura.

Transmetimet në kanale:

FOX  

Ishte në kanal:

RAI 2  

Episodi vijues:

e mërkurë
22:00
Blood & Treasure 2, Ep. 11
e enjte
13:30
Blood & Treasure 2, Ep. 11
4.2.23
20:00
Blood & Treasure 2, Ep. 11
8.2.23
22:00
Blood & Treasure 2, Ep. 12
9.2.23
13:30
Blood & Treasure 2, Ep. 12
11.2.23
20:00
Blood & Treasure 2, Ep. 12
15.2.23
22:00
Blood & Treasure 2, Ep. 13
16.2.23
13:30
Blood & Treasure 2, Ep. 13
18.2.23
20:00
Blood & Treasure 2, Ep. 13
REKOMANDIMET
 • Magnum P.I (2018)

  image
  Një ish- marins SEAL kthehet nga Afganistani dhe përdor aftësitë e tij ushtarake për t'u bërë një hetues privat në Hawai.
 • Ninjago (2019)

  image
  In the wake of their recent victory, the ninja are ill-prepared when a dangerous Serpentine sorceress from Master Wu's past resurfaces. To defeat Wu, she needs...
 • Continent 7: Antarctica (2016)

  image
  Antarctica will take you on a journey to Antarctica to experience the world's most extreme wilderness, to see the massive undertaking it is to support human life...
 • Facing Waves (2013)

  image
  An exciting and inspiring TV series that follows top paddlers as they explore the people, places, and adventures of the world's top paddling destinations.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.