poster

Mighty Med

Mighty Med (2013)

Komedi, Fantashkencë, Familjar | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.5/10
(18 Voto)

When two comic book fanboys discover a secret hospital for superheroes, they're offered the job of a lifetime and get the chance to "save the people who save people."

REKOMANDIMET
 • Teen Titans Go! (2013)

  image
  Teen Titans Go takes a comedic look at the superheroes' lives. Viewers will finally get the opportunity to watch what life is like for the super teens. The Teen...
 • Pinguinët e Madagaskarit (2008)

  image
  The daily adventures of penguins living in New York's Central Park Zoo.
 • Neki bolji ljudi (2020)

  image
  „Neki bolji ljudi” porodična je serija čije glavne junake predstavljaju članovi porodice Urošević i Graovac. Tri generacije pod jednim krovom, u komšijskim...
 • Të Gjithë Cmënden pas Rejmondit (1996)

  image
  Ray Barone seemingly has it all. A wonderful wife, a beautiful family, a great job, a nice house on Long Island. There's only one problem. His obnoxious parents...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.