poster

Aventurat e Rokit dhe Bulluinkellit

The Adventures of Rocky & Bullwinkle (2000)

Komedi, Fantazi, Animacion, Familjar, Aksion, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Gjermani, Koreja e Jugut, Indi, Kanada
Regjia: Des McAnuff
Pink Super Kids | 25.5.24 | 12:00

Vlerësimi: 4.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.4/10
(10 Voto)

PëRMBLEDHJE

Firless Lider, Natasha Fatal dhe Boris Badenov duan të pushtojnë botën përmes një rrjeti televiziv... Ata shpresojnë të hipnotizojnë shikuesit dhe të manipulojnë në këtë formë, zgjedhjet presidenciale... Por a do t'ja dalin?

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Muni - Rojtari i Hënës (2014)

  image
  Kur forcat e së keqes grabisin Diellin nga rojtari i tij, një krijesë e vogël e caktuar si rojtar i Hënës dhe një vajzë prej dylli e ndihmojnë të kthejë gjithçka...
 • Bebi Bos 2: Çështje familjare (2021)

  image
  Tashmë vëllezërit Templeton janë rritur dhe janë larguar nga njëri-tjetri, por një Bebe Bose e re, me një vizion tërëseisht të ri, do t'i bashkojë sërish dhe do...
 • The Twelve Tasks of Asterix (1976)

  image
  When Julius Cesar fears, that he will probably never be able to defeat the gaulic village of Asterix and his friends, he has the idea of offering the Gauls a...
 • Asteriksi në Britani (1986)

  image
  Pas pushtimit të Galise, Jul Çezari e kthen vemendjen e tij nga Britania. Britania pushtohet shumë shpejt nga romaket, me përjashtim të një fshati të vogel që i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.