PëRMBLEDHJE

Cukur nuk eshte thjesht emri i nje lagjeje, por emri i nje "mbreterie". Nje nga lagjet me te rrezikshme, drejtohet nga familja mafioze Koçovali. Ata mendojne se "Cukur" eshte nje lagje e Stambollit, por ne fakt nuk e dine se Stambolli eshte ne Cukur. Historia e nje te riu, Jamaç, qe rikthehet ne vendlindje dhe shnderrohet "koka" e klanit te krimit. Nga kompania dhe regjisori i "Ezel apo "I infiltruari", vjen seriali me i mire i vitit "Cukur".

Fotot

ÇukurÇukurÇukurÇukurÇukurÇukurÇukurÇukurÇukurÇukurÇukurÇukurÇukur

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.