REKOMANDIMET
 • Herxhai (2019)

  Sot
  image
  In the center of the story is the fate of a young man named Miran, whose parents died through the fault of a man who became his mortal enemy. In order to avenge...
 • Degrassi: Gjenerata e re (2001)

  Sot
  image
  Brezi i ardhshëm i studentëve në Degrassi janë këtu. Degrassi: Gjenerata Tjetër zhvillohet 14 vjet pas shfaqjes së hitit të kultit "Degrassi Junior High" pasi...
 • Violetta (2012)

  Sot
  image
  A girl Violetta returned home after living in Europe for a while. She is living with her father because her mom died. As she is back in her home town. She learns...
 • Kava s mirisom žene (2021)

  Sot
  image
  Every year, Gaviota and her mother arrive at Hacienda Casablanca to pick up the coffee from the second harvest of the year, but they hope that their next visit...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.