The series will focus on the conflict between the two families and a great love that will flourish between this struggle.

Transmetimet në kanale:

3 Plus  

Ishte në kanal:

Tring Action  Jolly HD  Show Türk  

Episodi vijues:

Sot
21:45
Ramo 1, Ep. 113
Sot
22:30
Ramo 1, Ep. 114
Nesër
21:45
Ramo 1, Ep. 115
Nesër
22:30
Ramo 1, Ep. 116
REKOMANDIMET
 • Urgjenca e Cikagos (2015)

  Sot
  image
  Një emocion përmes kaosit të përditshëm të spitalit më eksploziv të qytetit dhe ekipit kurajoz të mjekëve që e mbajnë atë së bashku. Ato do të trajtojnë raste...
 • Kardashians (2006)

  Sot
  image
  A peek inside the exploits and privileged private lives of the blended Kardashian-Jenner family, including sisters Kim, Kourtney and Khloé.
 • Kurt seit dhe sura (2014)

  Sot
  image
  The love story of Kurt Seyit, an army major, and Sura, an attractive girl.
 • Zabranjeno voće (2018)

  Sot
  image
  Three things in life can not be hidden "love, smoke and lack of money". The social society and the events behind the business world are told.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.