Zbulohet fotografia e parë e aktorëve të Supermanit

e enjte, 22 shkurt 2024 10:30 e pasdites

Fotoja e parë e aktorëve të Supermanit erdhi, dhe është nga tabela e lexuar e filmit!
Fotoja paraqet David Corenswet, i cili luan rolin e Supermanit, si dhe Rachel Brosnahan e cila luan si Lois Lane. Nicholas Hoult mund të shihet në sfondin e fotos me një kokë të rruar si Lex Luthor.
Gjithashtu në foton e re janë Nathan Fillon që luan Guy Gardnerin, Isabela Mercad në rolin e Hawkgirl, Edi Gathegi si Mister Terrific, Anthony Carrigan që e luan rolin e Metamorphos, Skyler Gisondo në rolin e  Jimmy Olsen dhe shkrimtari-regjisori James Gunn, ndër të tjera./KultPlus.com
The post Zbulohet fotografia e parë e aktorëve të Supermanit appeared first on KultPlus.

Më shumë

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.