Zayn Malik realizon koncertin e parë solo pas “One Direction”

e diel, 19 maj 2024 11:20 e pasdites

Këngëtari Zayn Malik ka realizuar koncertin  e tij të parë solo që pas largimit nga grupi “One Direction” në vitin 2015. Koncerti i cili u mbajt në Londër ishte gjithashtu koncerti i parë solo i këngëtarit. 31-vjeçari u ngjit në skenë për të interpretuar këngët nga albumi i tij i fundit. Ai e përshkroi natën e koncertit si  të paharrueshme në një postim në  rrjetet sociale.
Që kur u bë një artist solo më shumë se nëntë vite  më parë, Malik ka lëshuar disa projekte solo dhe ka kryesuar listat me hite si “PILLOWTALK” dhe “Dusk Till Dawn”, por  kishte hequr dorë nga performancat live.
Ka disa media që thonë se Zayn po  përpiqet të rregullojë marrëdhëniet me ish-anëtarët e grupit “One Direction” dhe tani është i hapur për një ribashkim.
Klan News
The post Zayn Malik realizon koncertin e parë solo pas “One Direction” appeared first on Tv Klan.

One Më shumë

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.