Veshjet e guximshme në tapetin e kuq, pendohet Rihanna!

e premte, 19 prill 2024 6:27 e pasdites

Rihanna është penduar për disa vendime të së shkuarës që thotë se  nuk do t’i bënte më si nënë e dy fëmijëve. Bëhet fjalë për veshjet e saj në daljet e dikurshme publike ku duket se disa zgjedhje tashmë  i konsideron një gabim.
36-vjeçarja duket se është penguar paksa për daljet ‘topless’ apo me të mbathurat tërësisht të dukshme në tapetin e kuq.
“Tingëllon hipokrizi sepse kam bërë shumë gjëra në jetë, kam zbuluar gjoksin, të mbathuar. Por tani këto janë gjëra që si  nënë, si një zonjë e re më e pjekur, theksoj ‘e re’, janë thjesht gjëra që ndihem se s’do t’i bëja kurrë ose them ‘o Zot, vërtet e kam bërë këtë? Gjoksin jashtë?”, rrëfeu këngëtarja.
Këto mendime duket se do të ndikojnë edhe në zgjedhjen e veshjes së Met Gala 2024. RiRi tha se do të vishet me Fenty, por do të kujdeset që të jetë më e thjeshtë dhe e përmbajtur këtë herë.
Këngëtarja është nënë e dy djemve me partnerin e saj, A$AP Rocky./tvklan.al
The post Veshjet e guximshme në tapetin e kuq, pendohet Rihanna! appeared first on Tv Klan.

Më shumë

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.