Princi Harry dhe Meghan Markle do të prodhojnë dy seriale në Netflix

e premte, 12 prill 2024 4:59 e pasdites

Princi Harry dhe gruaja e tij Meghan do të prodhojnë dy seriale në Netflix rreth stilit të jetesës personale dhe profesionale, shkruan Guardian.
Shfaqja e stilit të jetesës do të eksplorojë  gatimin, kopshtarinë, argëtimin dhe miqësinë”, ndërsa një tjetër do të ofrojë “qasje të re në botën e polos” dhe American Open të sportit në Florida, sipas Netflix. Shfaqjet do të filmohen nga kompania e tyre Archwell Productions, me dukeshën që do të jetë të dy serialet dhe dukën në serialin për sportin e polos.
Të dy serialet janë në prodhim të hershëm, me titujt dhe datat e publikimit që do të shpallen në muajt e ardhshëm. Sussexes kanë publikuar më parë tre dokumentarë me Netflix si pjesë e një marrëveshjeje shumëmilionëshe. Kompania Archvel Production është themeluar në vitin 2020.
Harry dhe Meghan u transferuan në Amerikë në vitin 2020, pasi u tërhoqën nga detyrat mbretërore./KultPlus.com
The post Princi Harry dhe Meghan Markle do të prodhojnë dy seriale në Netflix appeared first on KultPlus.

Më shumë

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.