Millie Bobby Brown martohet fshehurazi

e shtunë, 25 maj 2024 9:00 e pasdites

Millie Bobby Brown është martuar fshehurazi me djalin e muzikantit të njohur Jon Bon Jovi, Jake.
Sipas mediave të huaja ceremonia e dasmës është mbajtur fundjavën e kaluar.
“Ata po planifikojnë një ceremoni më të madhe në SHBA më vonë këtë vit, por tani ata janë martuar ligjërisht dhe kanë bërë të gjitha dokumentet. Ishte një ceremoni shumë e thjeshtë me rrethin e tyre më të ngushtë me ta, ndërsa ata shkëmbyen betimet e tyre,” thonë burime për britaniken Daily Mail.
Në fillim të këtij viti, Jon Bon Jovi konfirmoi se do të performonte në ceremoninë e dasmës së djalit të tij.
Çifti u njohën përmes Instagramit dhe ishin miq përpara se të nisnin një histori dashurie. Në prill të vitit të kaluar, Brown bëri të ditur se ishte fejuar me Jake Bon Jovin duke cituar fragmente nga teksti i këngës së Taylor Swift 2019 “Lover” përmes rrjeteve sociale.
Klan News
The post Millie Bobby Brown martohet fshehurazi appeared first on Tv Klan.

Më shumë

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.