Megan Fox postoi një foto pa makijazh dhe ndjekësit ngelën ‘pa mend!’

e enjte, 18 prill 2024 8:10 e pasdites

Fotoja e fundit e Megan Fox ka habitur ndjekësit e saj.
Aktorja postoi një foto të rrallë të portretit të saj pa grim ku dukej se kishte përdorur vetëm shkëlqyes buzësh dhe asgjë tjetër. E veshur vetëm me tutat e pizhamave dhe reçipeta të zeza,  37-vjeçarja thuajse nuk njihej.
“Duke rigjeneruar flokët e mi (dhe ato shtesë) pas Coachella-s”, shkroi Megan për flokët e saj të gjatë që tashmë janë të kaltër.
Ndjekësit janë habitur nga pamja pa makijazh e 37-vjeçares që janë ndarë në dy ‘kampe’.
“Mendoj se nuk e kam parë ndonjëherë pa grim sa as nuk e kuptova që është ajo. Duket mahnitëse si gjithnjë”, shkruhet në një koment që është i ngjashëm me shumë të tjerë të cilët ndajnë të njëjtinmendim.
Por disa ndjekës kanë menduar se aktorja është në fakt Kim Kardashian. Gjithsesi, kjo nuk është hera e parë që Megan tërheq vëmendje me pamjen e saj.
Përtej imazhit perfekt, ajo ka rrëfyer se ka kryer ndërhyrje plastike në gjoks, hundë si dhe injeksione me Botox e mbushës./tvklan.al
The post Megan Fox postoi një foto pa makijazh dhe ndjekësit ngelën ‘pa mend!’ appeared first on Tv Klan.

Më shumë

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.