Luke Bryan rrëzohet në skenë gjatë performancës

e hënë, 22 prill 2024 1:11 e pasdites

Nuk është hera e parë që shohim këngëtarë me famë botërore që rrëzohen në skenë për shkaqe të ndryshme.
Diçka e tillë ka ndodhur me artistin dhe njëherësh anëtarin e jurisë së American Idol, Luke Bryan gjatë koncertit të tij në Vancouver që u mbajt gjatë fundjavës.
Bryan po ecte nëpër skenë kur rrëshqiti për shkak të një celulari që ndodhej në skenë, një trend shqetësues  e gjithnjë në rritje ku fansat u hedhin sende këngëtarëve gjatë performancave të tyre.
“Prisni! A e ka kapi dikush këtë momentin ?” pyeti të pranishmit ylli i muzikës i cili mbante ende në dorë celularin që shkaktoi incidentin.
Ai ia dha telefonin një fansi të panjohur. “Është në rregull,” i tha ai fansit përpara se të shtonte me shaka: Avokati im do të telefonojë.
Bryan ndodhet në Kanada për shkak të turneut të tij Mind of a Country Boy.
Klan News
The post Luke Bryan rrëzohet në skenë gjatë performancës appeared first on Tv Klan.

Më shumë

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.