Kanye West shoqërohet në polici

e enjte, 18 prill 2024 8:44 e pasdites

Sharmi i partneres së tij Bianca Censori i ka hapur Kanye West, telashe me drejtësinë amerikane.
Mediat amerikane shkruajnë se policia e Los Anxhelesit kanë ngritur një akuzë ndaj reperit të fashëm për grushtimin dhe dhunimin e një burri, i cili i ngacmoi partneren që është 17 vite më të re.
Ngjarja ka ndodhur natën e të Martës në një klub nate. Sipas dëshmisë së vetë reperit 46-vjeçar, i dhunuari e preku dhe tentoi disa herë ta puthte, përpara se të përballej me grushtat e tij.
Bianca Censori konsiderohet si një prej vajzave më provokuese të shoubizit, e shquar për veshjet e saj të guximshme me të cilat shfaqet në publik si askush tjetër.
Gjithçka, megjithatë e bën me miratimin e plotë të partnerit të saj Kanye West, i cili pavarësisht se çfarë përflitet nëpër media, është shumë xheloz për të.
Tv Klan
The post Kanye West shoqërohet në polici appeared first on Tv Klan.

Më shumë

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.