Kanë 2024, Kevin Costner rrethohet në tapetin e kuq nga 5 fëmijët e tij

e hënë, 20 maj 2024 5:03 e pasdites

Dita e pjesëmarrjes në Festivalin e Filmit në Kanë e Kevin Costner erdhi. Aktori, regjisori dhe producenti 69 vjeçar u shfaq në tapetin e kuq i rrethuar me pesë nga shtatë fëmijët e tij, të cilët dukeshin të mrekullueshëm.
Annie, Lily, Grace, Cayden dhe Hayes ishin fëmijët krah tij, ku ky i fundit, 15 vjeç, debuton në filmin e ri të babait të tij të famshëm, të cilit edhe ai i ngjan shumë.
Kevin Costner ka marrë vlerësime të ndryshme , duke përfshirë dy çmime “Oscar”, tre çmime “Golden Globe” dhe një çmim “Primetime Emmy” .
Ai u bë i njohur duke luajtur në filma të tillë si The Untouchables (1987), Bull Durham (1988), Field of Dreams (1989), JFK (1991), Robin Hood: Prince of Thieves (1991), Bodyguard (1992), A Perfect World (1993) dhe Wyatt Earp (1994). Gjatë kësaj kohe, Costner drejtoi dhe luajti në epikën perëndimore Dance with Wolves (1990), për të cilin ai fitoi dy çmime “Oscar” për filmin më të mirë dhe regjisorin më të mirë. Më pas ai luajti dhe bashkëprodhoi në Waterworld (1995) dhe drejtoi The Postman (1997) dhe Open Range (2003)./living/KultPlus.com
The post Kanë 2024, Kevin Costner rrethohet në tapetin e kuq nga 5 fëmijët e tij appeared first on KultPlus.

Më shumë

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.