Isaac Newton kishte parashikuar datën e ‘fundit të botës’, që në fakt nuk rezulton shumë larg (fotot)

e mërkurë, 21 shkurt 2024 8:50 e pasdites

Issac Newton raportohet se kishte bërë një parashikim drithërues për fundin e botës dhe nisjen e një epoke krejt ndryshe nga kjo që po jetojmë, teksa bazuar dhe në sinjale të tjera, publiku po interesohet të dijë se nuk është shumë larg.

Më shumë

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.