Fansat kundër Diddyt

e hënë, 20 maj 2024 1:24 e pasdites

Reperi Diddy kërkoi falje pas shfaqjes së videos ku dhunonte partneren e tij në atë kohë Cassie.
Megjithatë, kjo kërkesë falje është cilësuar e pasinqertë nga fansat, por edhe shumë personazhe të famshëm. Pas dhunës së vitit 2016, reperi pretendoi se kërkoi ndihmën e profesionistëve dhe filloi të shkonte në terapi.
Postimi i Diddy-t ku kërkonte falje tërhoqi gjithashtu vëmendjen e rivalit 50 Cent, i cili edhe më herët kishte ngritur akuza të shumta ndaj reperit “I’ll Be Missing You”.
50 Cent vuri në dyshim strategjinë e tij për të rregulluar imazhin.
“Kjo nuk do të funksionojë, kush po e këshillon atë tani? Lëvizje e keqe”, shkroi ai në rrjetet sociale.
Kërkesa e faljes nga reperi nuk ka bindur as ekipin ligjor të këngëtares Cassie të cilët thonë se ai e bëri këtë për të rregulluar imazhin e tij, por jo sepse ishte i interesuar për njerzit që ai lëndoi.
Këngëtarja e “Me & U” ngriti një padi kundër Combs në Nëntor 2023, duke pretenduar se ai e abuzoi fizikisht gjatë gjithë marrëdhënies së tyre dhjetëvjeçare.
Klan News
The post Fansat kundër Diddyt appeared first on Tv Klan.

Më shumë

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.