FILMA

 • Një e vërtetë e paleverdisshme

  e diel

  26.5.24

  09:56

  Një e vërtetë e paleverdisshme

  An Inconvenient Truth (2006)

  Fitues i çmimit Oskar, ky dokumentar që drejtohet nga ish zv.presidenti amerikan Al Gor, i kushtohet një prej çeshtjeve mëshqetesuese të shekullit tone: ngrohjes globale dhe pasojave katastrofike që shkakton ky fenomen.

 • Një e vërtetë e paleverdisshme

  e diel

  26.5.24

  10:46

  Një e vërtetë e paleverdisshme

  An Inconvenient Truth (2006)

  Fitues i çmimit Oskar, ky dokumentar që drejtohet nga ish zv.presidenti amerikan Al Gor, i kushtohet një prej çeshtjeve mëshqetesuese të shekullit tone: ngrohjes globale dhe pasojave katastrofike që shkakton ky fenomen.

 • Një e vërtetë e paleverdisshme

  e hënë

  27.5.24

  02:10

  Një e vërtetë e paleverdisshme

  An Inconvenient Truth (2006)

  Fitues i çmimit Oskar, ky dokumentar që drejtohet nga ish zv.presidenti amerikan Al Gor, i kushtohet një prej çeshtjeve mëshqetesuese të shekullit tone: ngrohjes globale dhe pasojave katastrofike që shkakton ky fenomen.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.