FILMA Faqja 1

 • Thor 4: Dashuri dhe Bubullima

  e diel

  26.5.24

  06:05

  Thor 4: Dashuri dhe Bubullima

  Thor: Love and Thunder (2022)

  Këtë herë Thor (Chris Hemsworth) është në kërkim të paqes së brendshme. Por qetësia e tij ndërpritet nga vrasësi galaktik, Gorr (Christian Bale), i cili synon të zhdukë Perënditë. Për të luftuar kërcënimin e ri, Thor...

 • Zgjohem

  e diel

  26.5.24

  06:50

  Zgjohem

  Wake (2009)

  Kur gjërat bëhen të vështira për Keris Reitman, ajo bën atë që çdo vajzë e izoluar moderne do të bënte, shkon në varrimet e të huajve. Në një varrim takon Tajlerin, një burrë që vajton të fejuarën. Pavarësisht...

 • Pragu i Lumturisë

  e diel

  26.5.24

  08:00

  Pragu i Lumturisë

  Bliss (2021)

  Një njeri i pakënaqur me jetën e tij njihet me një grua misterioze që beson se jetojnë në një botë të simuluar. Por kur realiteti nis të gërshetohet me simulimin, secili duhet të vendosë se ku ndodhet pragu i lumturisë.

 • Projekti Adam

  e diel

  26.5.24

  08:00

  Projekti Adam

  The Adam Project (2022)

  Piloti luftarak që udhëton në kohë, Adam Reed (Ryan Reynolds) ndalon aksidentalisht në vitin 2022 dhe jo në vitin 2018 siç e kishte planifikuar. Ai takohet me veten e tij 12 vjeçar dhe të dy ndërmarrin një mision për...

 • Lindja e një heroi

  e diel

  26.5.24

  09:25

  Lindja e një heroi

  Missy And The Maxinator (2009)

  Maksit po fillojnë ti ndodhin gjëra të çuditëshme. Fuqi të mbinatyrshme si: të shoh përtej mureve, të dëgjojë zëra të largët. Kur miken e tij më të mirë e rrëmbejnë, ai do ti përdorë këto fuqi, për ta shpëtuar...

 • Mision në Mars

  e diel

  26.5.24

  12:41

  Mision në Mars

  Mission to Mars (2000)

  Më 5 gusht 2012, roboti Kurioiziti, më i ndërlikuari dhe më i madhi i ndërtuar nga NASA-s, zbristi në Mars. Për të zbuluar nese ka patur ndonjëherë jetë në Mars! Dhe a mund të ketë tani?

 • Bota e Klonëve

  e diel

  26.5.24

  14:55

  Bota e Klonëve

  Surrogates (2009)

  Bruce Willis. Në të ardhmen, njerëzit jetojnë dhe ndërveprojnë nëpërmjet 'surrogatëve', riprodhime të përkryera të vetvetes. Një agjent i FBI-së, përpiqet të gjejë një paisje që nëse vret surrogatin, vdes edhe i zoti...

 • Kthimi i maces

  e diel

  26.5.24

  16:10

  Kthimi i maces

  Neko no ongaeshi (2002)

  Haru është një vajzë e vogël të cilës i është mërzitur jeta e shkollës. Një ditë ajo i shpëton jetën një maçoku jo të zakontë. Më vonë zbulon se ky maçok është djali i mbretit të maceve dhe merr një ftesë për të...

 • Dashuria e Fundit

  e diel

  26.5.24

  18:30

  Dashuria e Fundit

  If You Were the Last (2023)

  Adami dhe Xhejni janë dy astronautë në një mision të NASA-s të shkuar keq. Të bllokuar në hapësirë për tre vjet, mes përpjekjeve të ndryshme për t'u kthyer në Tokë, ata fillojnë të kuptojnë që tani nuk janë më miq,...

 • Lindja e një heroi

  e hënë

  27.5.24

  02:16

  Lindja e një heroi

  Missy And The Maxinator (2009)

  Maksit po fillojnë ti ndodhin gjëra të çuditëshme. Fuqi të mbinatyrshme si: të shoh përtej mureve, të dëgjojë zëra të largët. Kur miken e tij më të mirë e rrëmbejnë, ai do ti përdorë këto fuqi, për ta shpëtuar...

 • Kthimi i maces

  e hënë

  27.5.24

  02:45

  Kthimi i maces

  Neko no ongaeshi (2002)

  Haru është një vajzë e vogël të cilës i është mërzitur jeta e shkollës. Një ditë ajo i shpëton jetën një maçoku jo të zakontë. Më vonë zbulon se ky maçok është djali i mbretit të maceve dhe merr një ftesë për të...

 • Mision në Mars

  e hënë

  27.5.24

  04:01

  Mision në Mars

  Mission to Mars (2000)

  Më 5 gusht 2012, roboti Kurioiziti, më i ndërlikuari dhe më i madhi i ndërtuar nga NASA-s, zbristi në Mars. Për të zbuluar nese ka patur ndonjëherë jetë në Mars! Dhe a mund të ketë tani?

 • Njeriu-Merimangë: Moskthimi në Shtëpi

  e hënë

  27.5.24

  09:55

  Njeriu-Merimangë: Moskthimi në Shtëpi

  Spider-Man: No Way Home (2021)

  Film Kandidat për 'Oskar'. Me Tom Holland, Zendaya. Pasi zbulohet identiteti i Njeriut Merimangë, Piter do të kërkojë ndihmë nga Doktor Strange. Gjërat nuk do të shkojnë ashtu siç duhet, dhe të këqinjtë nga botë të...

 • Trokitje në derë

  e hënë

  27.5.24

  20:05

  Trokitje në derë

  Knock at the Cabin (2023)

  Gjatë pushimeve në një shtëpizë druri në pyll, një vajzë e vogël dhe prindërit e saj merren peng nga katër të panjohur të armatosur. Ata kërkojnë që familja të bëjë një zgjedhje të paimagjinueshme, për të shmangur...

 • Planeti i Thesarit

  e martë

  28.5.24

  11:40

  Planeti i Thesarit

  Treasure Planet (2002)

  Nga krijuesit e 'Aladin' dhe 'Sirena e vogël', vjen një tjetër përrallë e mrekullueshme për kurajon, miqësinë dhe zbulimet e mëdha. Një aventurë fantastike në kërkim të një ishulli thesari dhe një jete prej piratësh.

Emri « 1 2 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.