FILMA Faqja 1

 • Doktor Dulitell 5

  e diel

  26.5.24

  03:25

  Doktor Dulitell 5

  Dr. Dolittle: Million Dollar Mutts (2009)

  Maya është nisur drejt Hollywood-it për të ndihmuar një qenushe e cila ka hyrë në depresion. Por një propozim i papritur do ta fus në dilemë, të prezantojë atje një emision televiziv apo të ndjek zemrën e saj?

 • Dy të shthurur në Harvard

  e diel

  26.5.24

  05:15

  Dy të shthurur në Harvard

  How High (2001)

  Method Man, Abba Babatude. Një dite dy djem, Silas dhe Xhamal vendosin të tymosin dicka magjike që do të mund t'i ndihmoje ata në provimin e fundit në kolegj.

 • Thor 4: Dashuri dhe Bubullima

  e diel

  26.5.24

  06:05

  Thor 4: Dashuri dhe Bubullima

  Thor: Love and Thunder (2022)

  Këtë herë Thor (Chris Hemsworth) është në kërkim të paqes së brendshme. Por qetësia e tij ndërpritet nga vrasësi galaktik, Gorr (Christian Bale), i cili synon të zhdukë Perënditë. Për të luftuar kërcënimin e ri, Thor...

 • Pylli magjik

  e diel

  26.5.24

  06:20

  Pylli magjik

  El bosque animado (2001)

  Çdo ditë zoti Dabondo dhe Rosendo shkojnë në pyll, të bindur se është magjik. Në të vërtetë, është vërtet i tillë, me peme dhe kafshë që lëvizin dhe flasin.

 • Nusja e princit

  e diel

  26.5.24

  06:25

  Nusja e princit

  The Princess Bride (1987)

  Një përrallë fantastike me princ e princeshë, kalorës të mistershëm, xhuxhë e gjigandë, budallenj e të zgjuar, duele, të qeshura, magji, mrekulli dhe shumë aventura nga më të jashtëzakonshmet.

 • Zgjohem

  e diel

  26.5.24

  06:50

  Zgjohem

  Wake (2009)

  Kur gjërat bëhen të vështira për Keris Reitman, ajo bën atë që çdo vajzë e izoluar moderne do të bënte, shkon në varrimet e të huajve. Në një varrim takon Tajlerin, një burrë që vajton të fejuarën. Pavarësisht...

 • Brightheart

  e diel

  26.5.24

  08:40

  Brightheart

  Brightheart (2020)

  Një xixëllonjë është heroina e fshatit të insekteve duke i ndihmuar të gjithë me ndriçim çdo natë që të jenë të sigurt. Ajo humbet besimin në vetevete kur një robot vjen nga hapësira dhe ndriçon më shumë. Por kur...

 • Si Parajsa

  e diel

  26.5.24

  11:55

  Si Parajsa

  Just Like Heaven (2005)

  Një arkitekt i vetmuar bie në dashuri me shpirtin e gruas së bukur që jetonte në banesën e tij të re.

 • Mirë se vini në botën e Oglive

  e diel

  26.5.24

  13:10

  Mirë se vini në botën e Oglive

  Smelliville (2021)

  Mirë se vini në botën e Oglive, ato janë krijesa jeshile që ushehen me mbeturina. Ata do të gjejne një qytezë të qetë, paqësore, shumë të bukur ku grumbullohen mbeturinat, pra vendi i tyre perfekt për të jetuar.

 • Dumbo

  e diel

  26.5.24

  15:29

  Dumbo

  Dumbo (2019)

  Eva Green, Colin Farrell. Një elefant i vogël që arrin të fluturojë më veshët e tij gjigantë, ndihmon një cirk në vështirësi të rimëkëmbet. Por kur cirku e çon në një park të ri të madh, ai dhe miqtë e tij zbulojnë...

 • Kthimi i maces

  e diel

  26.5.24

  16:10

  Kthimi i maces

  Neko no ongaeshi (2002)

  Haru është një vajzë e vogël të cilës i është mërzitur jeta e shkollës. Një ditë ajo i shpëton jetën një maçoku jo të zakontë. Më vonë zbulon se ky maçok është djali i mbretit të maceve dhe merr një ftesë për të...

 • Gruaja ime është një fantazmë

  e diel

  26.5.24

  18:20

  Gruaja ime është një fantazmë

  Blithe Spirit (2020)

  Mungesa e frymëzimit bën që shkrimtari Çarls Kondomajn të kërkojë ndihmën e një gruaje që mban seanca spiritualiste. Por padashje ajo thërret shpirtin e gruas se tij të vdekur e cila bëhet xheloze për gruan që Çarls...

 • Aventurat e Miki Matson - Thesari mistik

  e diel

  26.5.24

  21:46

  Aventurat e Miki Matson - Thesari mistik

  The Adventures of Mickey Matson and the Copperhead Treasure (2012)

  Aventurat e Mikit dhe Sullit, të cilët duhet të zgjidhin disa enigma - të lëna nga gjyshi i tij i ndjerë, për të shpëtuar familjen dhe tërë qytetin nga një njeri vërtetë i lig.

 • Pylli magjik

  e diel

  26.5.24

  22:45

  Pylli magjik

  Espíritu del bosque (2008)

  Një grup kafshësh, bëhen bashkë, për të shpëtuar pyllin nga disa keqbërës të cilët duan ta rrafshojnë...

 • Brightheart

  e hënë

  27.5.24

  00:00

  Brightheart

  Brightheart (2020)

  Një xixëllonjë është heroina e fshatit të insekteve duke i ndihmuar të gjithë me ndriçim çdo natë që të jenë të sigurt. Ajo humbet besimin në vetevete kur një robot vjen nga hapësira dhe ndriçon më shumë. Por kur...

Emri « 1 2 3 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.