FILMA Faqja 1

 • Batman: Skuadra e Superheronjve

  e diel

  26.5.24

  04:45

  Batman: Skuadra e Superheronjve

  Lego Batman: The Movie - DC Super Heroes Unite (2013)

  Batman, Supermeni dhe Skuadra e drejtësisë, po përpiqen sëbashku që të ndalojnë Leksin dhe Xhokerin, që të shkatërrojnë botën e Legove...

 • Agjenti 007 Në Shërbimin Sekret të Madhërisë së Saj

  e diel

  26.5.24

  05:05

  Agjenti 007 Në Shërbimin Sekret të Madhërisë së Saj

  On Her Majesty's Secret Service (1969)

  Me George Lazenby. Në misionin e rradhës James Bondi duhet të mposhtë Blofeld, i cili hipnotizon gratë e bukura për të realizuar qëllimet e tij të liga. Ndërkohë, Bondi, bie në dashuri me vajzën e një krimineli...

 • Thor 4: Dashuri dhe Bubullima

  e diel

  26.5.24

  06:05

  Thor 4: Dashuri dhe Bubullima

  Thor: Love and Thunder (2022)

  Këtë herë Thor (Chris Hemsworth) është në kërkim të paqes së brendshme. Por qetësia e tij ndërpritet nga vrasësi galaktik, Gorr (Christian Bale), i cili synon të zhdukë Perënditë. Për të luftuar kërcënimin e ri, Thor...

 • Nusja e princit

  e diel

  26.5.24

  06:25

  Nusja e princit

  The Princess Bride (1987)

  Një përrallë fantastike me princ e princeshë, kalorës të mistershëm, xhuxhë e gjigandë, budallenj e të zgjuar, duele, të qeshura, magji, mrekulli dhe shumë aventura nga më të jashtëzakonshmet.

 • Premtimi

  e diel

  26.5.24

  08:00

  Premtimi

  The Promise (2016)

  Oscar Isaac, Christian Bale. Në prag të rënies së Perandorisë Osmane, konflikti i dashurisë mes një studenti mjekësie armen, të bukurës Ana dhe reporterit amerikan, lihet mënjanë për të bashkuar forcat gjatë...

 • Projekti Adam

  e diel

  26.5.24

  08:00

  Projekti Adam

  The Adam Project (2022)

  Piloti luftarak që udhëton në kohë, Adam Reed (Ryan Reynolds) ndalon aksidentalisht në vitin 2022 dhe jo në vitin 2018 siç e kishte planifikuar. Ai takohet me veten e tij 12 vjeçar dhe të dy ndërmarrin një mision për...

 • Lindja e një heroi

  e diel

  26.5.24

  09:25

  Lindja e një heroi

  Missy And The Maxinator (2009)

  Maksit po fillojnë ti ndodhin gjëra të çuditëshme. Fuqi të mbinatyrshme si: të shoh përtej mureve, të dëgjojë zëra të largët. Kur miken e tij më të mirë e rrëmbejnë, ai do ti përdorë këto fuqi, për ta shpëtuar...

 • Mbartësit

  e diel

  26.5.24

  10:40

  Mbartësit

  Carriers (2009)

  Chris Pine, Piper Perabo. Katër të rinj, përpiqen t'i shpëtojnë një virusi vdekjeprurës që po përhapet me shpejtësi. Por ndërkohë që mundohen t'i shmangen infektimit, ata kuptojnë se rreziku më i madh nuk është...

 • Ngjitje solo 2

  e diel

  26.5.24

  12:15

  Ngjitje solo 2

  Free Solo (2018)

  Dokumentar fitues i çmimit Oskar dhe i 29 çmimeve të tjera kinematografike. Një portret mahnitës i alpinistit Aleks Honold, ndërsa përgatitet të arrijë ëndrrën e tij: ngjitje në shkëmbin El Kap, 3.200 metra të lartë,...

 • Mision në Mars

  e diel

  26.5.24

  12:41

  Mision në Mars

  Mission to Mars (2000)

  Më 5 gusht 2012, roboti Kurioiziti, më i ndërlikuari dhe më i madhi i ndërtuar nga NASA-s, zbristi në Mars. Për të zbuluar nese ka patur ndonjëherë jetë në Mars! Dhe a mund të ketë tani?

 • Mirë se vini në botën e Oglive

  e diel

  26.5.24

  13:10

  Mirë se vini në botën e Oglive

  Smelliville (2021)

  Mirë se vini në botën e Oglive, ato janë krijesa jeshile që ushehen me mbeturina. Ata do të gjejne një qytezë të qetë, paqësore, shumë të bukur ku grumbullohen mbeturinat, pra vendi i tyre perfekt për të jetuar.

 • Unë jam me hipopotamët

  e diel

  26.5.24

  14:00

  Unë jam me hipopotamët

  Io sto con gli ippopotami (1979)

  Bud Spencer dhe Terence Hill, dyshja ikonë e viteve 60-80, që u shndërruan në një fenomen të industrisë kinematografike vijnë me filmat e tyre më të mirë. Slim dhe Tom, janë dy njerëz në Afrikë, të apasionuar pas...

 • Dumbo

  e diel

  26.5.24

  15:29

  Dumbo

  Dumbo (2019)

  Eva Green, Colin Farrell. Një elefant i vogël që arrin të fluturojë më veshët e tij gjigantë, ndihmon një cirk në vështirësi të rimëkëmbet. Por kur cirku e çon në një park të ri të madh, ai dhe miqtë e tij zbulojnë...

 • Kthimi i maces

  e diel

  26.5.24

  16:10

  Kthimi i maces

  Neko no ongaeshi (2002)

  Haru është një vajzë e vogël të cilës i është mërzitur jeta e shkollës. Një ditë ajo i shpëton jetën një maçoku jo të zakontë. Më vonë zbulon se ky maçok është djali i mbretit të maceve dhe merr një ftesë për të...

 • Tre musketieret

  e diel

  26.5.24

  17:25

  Tre musketieret

  Mickey, Donald, Goofy: The Three Musketeers (2004)

  Pipo, Miki dhe Donald jane mbrekulluar pas muskutiereve dhe duan te behen te tille edhe pse jane shume rremujaxhinj. Ata emerohen te tille dhe kuptojne se princesha eshte ne rrezik. Ata arrijne ta shpetojne dhe behen...

Emri « 1 2 3 4 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.