FILMA Faqja 1

 • Makina 19

  e shtunë

  18.9.21

  08:15

  Makina 19

  Vehicle 19 (2013)

  Një i ri i liruar me kusht, udhëton në një qytet tjetër në përpjekje për të filluar një jetë të re... Por kur në makinën e marrë me qira, ai zbulon një armë dhe një vajzë të lidhur, ai kupton se është shënjestra e...

 • Poseidon

  e shtunë

  18.9.21

  09:35

  Poseidon

  Poseidon (2006)

  K.Rusell, J.Lucas. Eshtë mbrëmja e fundit të vitit në transoqeanikun Poseidon. Kanë filluar festimet. Ndërkaq, në urën e anijes, kapiteni i parë, i tmerruar, kupton që diçka s'shkon. Një valë gjigande po i afrohet...

 • Imunitet ndaj vdekjes

  e shtunë

  18.9.21

  10:25

  Imunitet ndaj vdekjes

  Death Proof (2007)

  Në Austin Teksas, shoqet Julia Lucai, Arlene, Shanna dhe Lanna Frank takohen në një lokal për të pirë një gotë, për të tymosur diçka dhe për të takuar të dashurit e tyre para se të nisen të vetme në një udhëtim për në...

 • Bunraku

  e shtunë

  18.9.21

  11:10

  Bunraku

  Bunraku (2010)

  Në një të ardhme ku njerëzit luftojnë duke përdorur artet marciale dhe shpatat, një i ri misterioz, një barist dhe një samurai bashkojnë forcat, secili në kërkim të hakmarrjes personale...

 • Logan

  e shtunë

  18.9.21

  11:30

  Logan

  Logan (2017)

  2017. Hugh Jackman, Patrick Stewart. Në të ardhmen e afërt, Logan i lodhur nga vite luftimesh e arratie, kujdeset për profesorin X në fshehtësi. Por bota e tyre kthehet përmbys kur një vajzë e re mutante kërkon...

 • Kodi kriminal

  e shtunë

  18.9.21

  12:15

  Kodi kriminal

  Trespass Against Us (2016)

  Për ti dhënë një të ardhme më të mirë djalit të tij, Çad përpiqet të dalë nga jeta kriminale që e karakterizon. Ky fakt do i bjerë në sy djalit të tij Kolbit si një " tradhti ", që në të vërtetë nuk e bën të dali nga...

 • Vetëtimë në qiell të kaltër

  e shtunë

  18.9.21

  13:10

  Vetëtimë në qiell të kaltër

  Pik lik foh (1995)

  Për ta çliruar motrën e vet të rrëmbyer, mekanik i makinave sportive Çan Foh-To (Xheki Çen) duhet ta mposhtë kriminelin udhëheqës në garat rrugore.

 • Hakmarrësit 3: Lufta e Pafundë

  e shtunë

  18.9.21

  13:25

  Hakmarrësit 3: Lufta e Pafundë

  Avengers: Infinity War (2018)

  Superheronjtë bashkojnë forcat për të ndalur tiranin mbarëgalaktik Thanos, i cili synon të mbledhë 6 gurët e pafundësisë, për të imponuar vullnetin e tij në të gjitha realitetet.

 • Shpejtësi dhe Çmenduri

  e shtunë

  18.9.21

  15:00

  Shpejtësi dhe Çmenduri

  The Fast and the Furious (2001)

  Paul Walker, Vin Diesel. Një agjent i fshehtë i policisë depërton në rrethin e garuesve me makina të Los Anxhelosit në ndjekje të shpejtësive të tyre maksimale me qëllim shkatërrimin e një rrjeti plaçkitësish mes tyre.

 • Rënia e Shtëpisë Së Bardhë

  e shtunë

  18.9.21

  15:35

  Rënia e Shtëpisë Së Bardhë

  Një ish operative i Forcave Speciale dhe truprojë e presidentit duhet të luftojë që të marrë sërish në dorë Shtëpinë e Bardhë që kontrollohet nga terroristët

 • Historia e Fshehtë e Drakulës

  e shtunë

  18.9.21

  15:50

  Historia e Fshehtë e Drakulës

  Dracula Untold (2014)

  Historia e patreguar e origjinës së Drakulës. I këcënuar nga pushtimi Otoman, që kërkon t'i marrë edhe fëmijët e tij si ushtarë, Drakula kërkon ndihmën e një njeriu misterioz, që mund t'i japë fuqitë për të mundur çdo...

 • Gardianët e Galaksisë 2

  e shtunë

  18.9.21

  16:45

  Gardianët e Galaksisë 2

  Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017)

  Chris Pratt, Zoe Saldana. Rojtarët e Galaktikës, duhe të luftojnë për të mbajtur familjen e tyre të bashkuar, ndërkohë që përpiqen të zbulojnë të vërtetën e prindërve të Piter Kuillit.

 • Noe

  e shtunë

  18.9.21

  16:45

  Noe

  Noah (2014)

  Russell Crowe, Jennifer Connelly, Anthony Hopkins. Noeja është zgjedhur nga Perëndia, Krijuesi i rruzullit, për një mision te rëndësishëm, para se një përmbytje apokaliptike të spastrojë gjithë botën.

 • Asgjesimi

  e shtunë

  18.9.21

  17:20

  Asgjesimi

  Extinction (2018)

  Një i panjohur fillon të ketë makthe mbi arrdhjen në Tokë të një force aliene shumë të fuqishme dhe shkatërrimtare. Por makthet e tij kthehen në realitet dhe atij i duhet të luftojë për jetën e tij dhe të familjes kur...

 • Ferri

  e shtunë

  18.9.21

  17:35

  Ferri

  Inferno (2016)

  Fituesi i çmimit Oskar, Ron Howard rikthehet me bestsellerin e Dan Brown në serinë Kodi i Da Vinçit. Kur simbologu Robert Langdon zgjohet në një spital italian me amnezi, ai kërkon ndihmën e doktoreshës Siena Bruks...

Emri « 1 2 3 4 5 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.