FILMA Faqja 1

 • Në pyjet me borë ka jetë

  e martë

  25.1.22

  12:30

  Në pyjet me borë ka jetë

  Në pyjet me borë ka jetë (1978)

  Luka transferohet në një qytezë veriore. Në udhëtimin e parë së bashku me të shoqen rruga është bllokuar nga bora e madhe. Ai i trembet jetës së kësaj qyteze, por në këtë ambient të ri gjen një mjedis shoqëror të dashur.

 • Drakula: Historia e patreguar

  e martë

  25.1.22

  12:50

  Drakula: Historia e patreguar

  Dracula Untold (2014)

  Historia e patreguar e origjinës së Drakulës. I këcënuar nga pushtimi Otoman, që kërkon t'i marrë edhe fëmijët e tij si ushtarë, Drakula kërkon ndihmën e një njeriu misterioz, që mund t'i japë fuqitë për të mundur çdo...

 • Më thuaj kur

  e martë

  25.1.22

  12:50

  Më thuaj kur

  Laggies (2014)

  Megan është një femër te të 30-at dhe ka hyrë në një krizë të thellë ekzistenciale. Gjatë ceremonisë së martesës së një prej mikeve të saj, ajo merr propozimin për martesë nga Entoni, por në të njëjtën kohë shikon...

 • Carpe Diem

  e martë

  25.1.22

  13:45

  Carpe Diem

  Gloria Bell (2018)

  Gloria Bell është një grua e divorcuar, jo shumë e re. Fëmijët tashmë jetojnë më vete dhe ajo nuk preferon më ti kalojë netët e vetme. E vendosur të sfidojë moshën dhe vetminë, ajo bëhet pjesë e festave të klubeve të...

 • Mos dëgjo

  e martë

  25.1.22

  13:55

  Mos dëgjo

  Voces (2020)

  Pas ngjarjeve tragjike në shtëpinë e tyre të re dhe psherëtimave të kobshme që dëgjohen pas çdo dere, një familje kërkon ndihmën e një eksperti të njohur të fenomeneve paranormale.

 • Përshëndetje, Herman

  e martë

  25.1.22

  14:30

  Përshëndetje, Herman

  Hello Herman (2012)

  Pasi një adoleshent qëllon me armë dhe vret 39 persona në shkollën e tij, ai i kërkon idhullit të tij, gazetarit me emër, Lax Morales, që t'i rrëfejë në një intervistë historinë e tij.

 • Sëmundja fatale

  e martë

  25.1.22

  15:25

  Sëmundja fatale

  Contracted (2013)

  Një vajzë infektohet me diçka që ajo mendon se është një sëmundje seksualisht e transmetueshme, por në të vërtetë është diçka shumë më e tmerrshme.

 • Tesla

  e martë

  25.1.22

  15:25

  Tesla

  Tesla (2020)

  Smith. Biografi/ Dramë. Një vështrim mbi jetën e shpikësit vizionar Nikolas Tesla, bashkëveprimet e tij me Thomas Edison-in dhe vajzën e J. P. Morgan Anne, si dhe përparimet e punës së tij në transmetimin e energjisë...

 • Unë buzëqesh përsëri

  e martë

  25.1.22

  16:00

  Unë buzëqesh përsëri

  I Smile Back (2015)

  Lejni është e zgjuar, joshëse dhe amvisë e mirë, por varësia nga droga dhe alkooli, e çon drejt zgjedhjve të gabuara. Ajo detyrohet të reflektojë për sjelljen e saj vetëm kur pasojat e rrezikshme të jetës së dyzyar,...

 • Motra e Vogël

  e martë

  25.1.22

  16:50

  Motra e Vogël

  Hello Sister, Goodbye Life (2006)

  Olivia është një vjazë 21 vjeçare, e cila ka gjithçka që dëshiron, por krejt papritur, jeta e saj do të ndryshojë. Që sot e tutje, ajo duhet të kujdeset për motrën e saj 7 vjeçare. A do tja dalë ajo, të marrë...

 • 1917

  e martë

  25.1.22

  17:10

  1917

  1917 (2019)

  Dy të rinjve britanikë u jepet një mision i pamundur gjatë Luftës së Parë Botërore: të shpërndajnë në territorin e armikut një mesazh që do të ndalojë 1,600 njerëz nga të rënit në një kurth vdekjeprurës.

 • Paterno

  e martë

  25.1.22

  17:30

  Paterno

  Paterno (2018)

  Kandidat për dy çmime Primetime Emmy. Me Al Pacino. Jeta e trajnerit legjendar të futbollit amerikan, Xho Paterno, karriera e të cilit shkatërrohet pas skandalit të abuzimit seksual që shpërtheu në vitin 2011.

 • Spitali i Stounhërstit

  e martë

  25.1.22

  18:20

  Spitali i Stounhërstit

  Eliza Graves (2014)

  Kur një doktor i ri, Eduard Njugeiti shkon në çmendinën "Stonehearst" që të bëjë stazhin, ai mirëpritet nga mbikëqyrësi doktor Lembi dhe bukuroshja Eliza Greivs. Eduardi intrigohet nga metodat moderne të trajtimit të...

 • Tolkien

  e martë

  25.1.22

  19:05

  Tolkien

  Tolkien (2019)

  Vitet e formimit të J. R. R. Tolkien, autorit të trilogjisë 'Kryezoti i Unazave'. Një rikthim në periudhën më të bukur të jetës së tij, të cilën ai e jetoi me imagjinatë dhe që u ndërpre papritmas nga lufta.

 • Mbretërit e Rrugës

  e martë

  25.1.22

  19:10

  Mbretërit e Rrugës

  Street Kings (2008)

  K.Reeves. Që prej vdekjes së të shoqes, jeta e agjentit të policisë së Los Anxhelosit Tom Ludllou, s'ka qenë më kurrë e njëjta. Gjërat shkojnë edhe më keq kur ai akuzohet për vrasjen e një kolegu.

Emri « 1 2 3 4 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.