FILMA Faqja 1

 • Hije që mbeten pas

  e hënë

  27.5.24

  12:45

  Hije që mbeten pas

  Hije që mbeten pas (1985)

  Agroni dhe Marjeta po jetojnë një fejesë të lumtur deri në ditën kur në një gjyq të proceduar nga Agroni, dy persona të akuzuar për vjedhje, zbulojnë fakte që implikojnë edhe babanë e Marjetës. Agroni vihet në mes të...

 • Togeri osman

  e hënë

  27.5.24

  14:10

  Togeri osman

  The Ottoman Lieutenant (2017)

  Ndërsa Lufta e Parë Botërore po troket, një infermiere amerikane idealiste udhëton në Perandorinë Osmane në një mision mjekësor, por do të përfshihet në një trekëndësh të rrezikshëm dashurie.

 • Hije që mbeten pas

  e hënë

  27.5.24

  14:11

  Hije që mbeten pas

  Hije që mbeten pas (1985)

  Agroni dhe Marjeta po jetojnë një fejesë të lumtur deri në ditën kur në një gjyq të proceduar nga Agroni, dy persona të akuzuar për vjedhje, zbulojnë fakte që implikojnë edhe babanë e Marjetës. Agroni vihet në mes të...

 • Çfarë ndodh në Vegas

  e hënë

  27.5.24

  15:10

  Çfarë ndodh në Vegas

  What Happens in Vegas (2008)

  Cameron Diaz, Ashton Kutcher. Të martuar pas një nate festash në Las Vegas, dy njerëz të panjohur i 'thërrasin mendjes' dhe kërkojnë të ndahen. Por në atë moment fitojnë një shumë të madhe parash dhe këtu fillon...

 • Shije hekuri e kocke

  e hënë

  27.5.24

  16:05

  Shije hekuri e kocke

  De rouille et d'os (2012)

  Marion Cotillard. Një dramë shumëdimensionale mes një luftëtari ndeshjesh të jashtëligjshme dhe një stërvitëseje balenash që tregon se jeta fillon pikërisht atëherë kur duket se gjithçka ka mbaruar. Kandidat për...

 • Një ideal amerikan

  e hënë

  27.5.24

  18:10

  Një ideal amerikan

  American Pastoral (2016)

  Ewan McGregor, Jennifer Connelly, Dakota Fanning. Jeta perfekte e një ish atleti të njohur dhe gruas së tij, fillon të rrënohet kur vajza e tyre adoleshente kryen një akt të terrorizmit politik gjatë protestave kundër...

 • Njeriu i mirë

  e hënë

  27.5.24

  18:53

  Njeriu i mirë

  Njeriu i mirë (1983)

  Telo dhe Vera, dy të rinj të dashuruar, para se të finalizojnë dashurinë e tyre, kalojnë nëpër intrigat e thurura nga vëllai i Verës, Kiço. Ky i fundit, duke qenë egoist dhe karrierist, nuk mund të pranojë martesën e...

 • Unë dhe Marli

  e hënë

  27.5.24

  20:00

  Unë dhe Marli

  Marley & Me (2008)

  O.Wilson, J.Aniston. Historia e Marlit, një qeni Labrador dhe të zotërve të tij, e lidhjes së papërshkrueshme që krijohet mes njeriut dhe kafshës dhe mënyrës sesi një qen i prapë si Marli, arrin të nxjerrë në pah më...

 • Duaje emrin tënd

  e hënë

  27.5.24

  20:00

  Duaje emrin tënd

  Duaje emrin tënd (1984)

  Tre studentë të Inxhinierisë së Minierave caktohen të bëjnë praktikën në ndërmarrjen e përpunimit të kromit. Jona gjendet në një trekëndësh ndjenjash mes dy shokëve të saj dhe zgjedh Arsenin, i cili i kërkon të...

 • Ajo erdhi tek unë

  e hënë

  27.5.24

  20:00

  Ajo erdhi tek unë

  She Came to Me (2023)

  Me Peter Dinklage, Marisa Tomei, Anne Hathaway. Kompozitori Steven Lauddem po vuan një ngërç në krijmtarinë e tij. Ai nuk po përfundon dot partiturën, për rikthimin e tij të madh. Patricia, gruaja e tij terapiste i...

 • Fjalë pa fund

  e hënë

  27.5.24

  20:01

  Fjalë pa fund

  Fjalë pa fund (1986)

  Bardhyli dhe Madalena janë një çift i sapomartuar. Ata jetojnë të lumtur dhe në harmoni, deri në momentin kur Bardhyli ndikohet nga fjalët e komshinjve të panjohur. Midis bashkëshortëve fillojnë zënkat dhe zemërimi.

 • Apasionata

  e hënë

  27.5.24

  21:19

  Apasionata

  Apasionata (1983)

  Motivi kryesor i sonatës së famshme "Apasionata" të Bethovenit, nga një punë diplome, bëhet lajtmotiv në dashurinë e Mirës, studente e pianos, dhe Arturit, student i pikturës, i cili nuk është vërtet i dhënë pas...

 • Hije që mbeten pas

  e martë

  28.5.24

  01:55

  Hije që mbeten pas

  Hije që mbeten pas (1985)

  Agroni dhe Marjeta po jetojnë një fejesë të lumtur deri në ditën kur në një gjyq të proceduar nga Agroni, dy persona të akuzuar për vjedhje, zbulojnë fakte që implikojnë edhe babanë e Marjetës. Agroni vihet në mes të...

 • Monte Karlo

  e martë

  28.5.24

  19:45

  Monte Karlo

  Monte Carlo (2011)

  Tre mikesha ndërmarrin udhëtimin e shumëpritur drejt Parisit. Kur njërën prejt tyre e ngatërrojnë me një princeshë, të treja e gjejnë veten në një udhëtim drejt Monte Karlos, ku do të kalojnë një aventurë të paharruar...

 • Nje histori Hirusheje 3

  e martë

  28.5.24

  21:30

  Nje histori Hirusheje 3

  A Cinderella Story: Once Upon a Song (2011)

  Kejti, ka një zë të mrekullueshëm. Njerka e saj, po bën të pamundurën që talentin e Kejtit ta fsheh, sepse ajo do, që meritat e zërit të saj, ti marri e bija: Beverli dhe kështu ajo të bëhet e Famshme...

Emri « 1 2 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.