FILMA Faqja 1

 • I dashur ditar budalla

  e hënë

  27.5.24

  17:51

  I dashur ditar budalla

  Dear Dumb Diary (2013)

  Kjo është historia e ditarit të Xhejmi Kellit, nxënëse e shkollës së mesme Makeral, dhe aventurat me shoqen e saj të ngushtë, Izabelë, armiken e saj, Anxhelinën, dhe djalin e ëndrrave të saj, Hudsonin.

 • Çfarë ndodhi zonjush Simon 1

  e hënë

  27.5.24

  18:05

  Çfarë ndodhi zonjush Simon 1

  What Happened, Miss Simone? (2015)

  Një dokumentar mbi jetën e legjendës Nina Simone - Kengëtare, pianiste dhe aktiviste për të drejtat civile...

 • Çfarë ndodhi zonjush Simon 1

  e hënë

  27.5.24

  19:00

  Çfarë ndodhi zonjush Simon 1

  What Happened, Miss Simone? (2015)

  Një dokumentar mbi jetën e legjendës Nina Simone - Kengëtare, pianiste dhe aktiviste për të drejtat civile...

 • Xhorxh Harrison 1

  e martë

  28.5.24

  02:30

  Xhorxh Harrison 1

  George Harrison: Living in the Material World (2011)

  Jeta e muzikantit, kitarristit, këngëtarit dhe kopozitorit të njohur Xhorxh Harrison që në vitet e para të jetës në Liverpool deri tek fama internacionale si kitarristi i grupit 'The Beatles'

 • Xhorxh Harrison 1

  e martë

  28.5.24

  07:05

  Xhorxh Harrison 1

  George Harrison: Living in the Material World (2011)

  Jeta e muzikantit, kitarristit, këngëtarit dhe kopozitorit të njohur Xhorxh Harrison që në vitet e para të jetës në Liverpool deri tek fama internacionale si kitarristi i grupit 'The Beatles'

 • Xhoan Xhet: Reputacioni i keq

  e martë

  28.5.24

  10:01

  Xhoan Xhet: Reputacioni i keq

  Bad Reputation (2018)

  Jeta dhe karriera e yllit, mentores dhe pionieres së rrokut, Xhoan Xhet. Si nisi gjithcka, legjenda e bukur e grupit 'The Runaways' dhe cfare bën ajo sot.

 • Xhoan Xhet: Reputacioni i keq

  e martë

  28.5.24

  10:55

  Xhoan Xhet: Reputacioni i keq

  Bad Reputation (2018)

  Jeta dhe karriera e yllit, mentores dhe pionieres së rrokut, Xhoan Xhet. Si nisi gjithcka, legjenda e bukur e grupit 'The Runaways' dhe cfare bën ajo sot.

 • A Cinderella Story: Once Upon a Song

  e martë

  28.5.24

  21:30

  A Cinderella Story: Once Upon a Song

  A Cinderella Story: Once Upon a Song (2011)

  Cyrano De Bergerac meets Cinderella. Over-worked, harried and terrified of being put back in foster care, 17 year old Katie (Lucy Hale) does her stepmother and step-siblings' bidding without complaining. Vocally...

 • Xhorxh Harrison 1

  e mërkurë

  29.5.24

  02:55

  Xhorxh Harrison 1

  George Harrison: Living in the Material World (2011)

  Jeta e muzikantit, kitarristit, këngëtarit dhe kopozitorit të njohur Xhorxh Harrison që në vitet e para të jetës në Liverpool deri tek fama internacionale si kitarristi i grupit 'The Beatles'

 • Xhoan Xhet: Reputacioni i keq

  e mërkurë

  29.5.24

  05:50

  Xhoan Xhet: Reputacioni i keq

  Bad Reputation (2018)

  Jeta dhe karriera e yllit, mentores dhe pionieres së rrokut, Xhoan Xhet. Si nisi gjithcka, legjenda e bukur e grupit 'The Runaways' dhe cfare bën ajo sot.

 • Xhoan Xhet: Reputacioni i keq

  e mërkurë

  29.5.24

  06:45

  Xhoan Xhet: Reputacioni i keq

  Bad Reputation (2018)

  Jeta dhe karriera e yllit, mentores dhe pionieres së rrokut, Xhoan Xhet. Si nisi gjithcka, legjenda e bukur e grupit 'The Runaways' dhe cfare bën ajo sot.

 • Xhorxh Harrison 1

  e mërkurë

  29.5.24

  08:30

  Xhorxh Harrison 1

  George Harrison: Living in the Material World (2011)

  Jeta e muzikantit, kitarristit, këngëtarit dhe kopozitorit të njohur Xhorxh Harrison që në vitet e para të jetës në Liverpool deri tek fama internacionale si kitarristi i grupit 'The Beatles'

 • B.B King: Jeta e Rajlit

  e mërkurë

  29.5.24

  12:56

  B.B King: Jeta e Rajlit

  B.B. King: The Life of Riley (2012)

  Ai është Mbreti Legjendar i muzikës Bluz... Kur thua bluz, duhet të thuash B. B. King. Një vështrim në jetën aspak të zakontë të mjeshtrit të madh i cili shpiku mënyrën sesi luhet bluzi modern elektrik...

 • B.B King: Jeta e Rajlit

  e mërkurë

  29.5.24

  13:55

  B.B King: Jeta e Rajlit

  B.B. King: The Life of Riley (2012)

  Ai është Mbreti Legjendar i muzikës Bluz... Kur thua bluz, duhet të thuash B. B. King. Një vështrim në jetën aspak të zakontë të mjeshtrit të madh i cili shpiku mënyrën sesi luhet bluzi modern elektrik...

 • Ani 2

  e mërkurë

  29.5.24

  16:00

  Ani 2

  Annie: A Royal Adventure! (1995)

  Oliveri do ta çojë Anin dhe shoqen e saj të ngushte në Londër, ku ai do të emërohet kalorës. Por zonja e keqe Hogsbotom ka bërë disa plane; të marrë peng pallatin e Bakingamit dhe të veteshpallet mbretereshe.

Emri « 1 2 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.