FILMA Faqja 1

 • Plus një

  e shtunë

  27.11.21

  21:00

  Plus një

  Plus One (2019)

  Shokë prej vitesh Alis dhe Ben gjenden rastësisht në disa situata të kaluara kur kanë qenë të rinj. Në lojën e re ata vendosin, që nëse njihen me ndonjë do të martohen menjëherë. Kështu, nis një odise e pafund e...

 • Dita e Shpagimit 2

  e shtunë

  27.11.21

  21:00

  Dita e Shpagimit 2

  Debt Collectors (2020)

  Dy miq të vjetër, dikur mbledhës borxhesh, i kthehen zanatit të vjetër. Këtë herë i presin tri misione të vështira. Por kur marrin vesh se i kërkon një bos mafioz, të cilit i kanë vrarë vëllanë, situata bëhet tepër e...

 • Krudët, një epokë e re

  e shtunë

  27.11.21

  22:00

  Krudët, një epokë e re

  The Croods: A New Age (2020)

  Krudët, familja e parë prehistorike, po kërkojnë një vend të sigurt për ta quajtur shtëpi. Ata zbulojnë një parajsë që plotëson të gjitha nevojat e tyre, por ka një problem. Një tjetër familje jeton atje, një familje...

 • Kënaqësi të ndaluara

  e shtunë

  27.11.21

  22:45

  Kënaqësi të ndaluara

  Afternoon Delight (2013)

  Pasi çon bashkëshortin në një klub striptizmi për të rindezur martesën, një grua miqësohet me një kërcimtare të re dhe e punëson atë si dado që mund të jetojë në shtëpinë e tyre...

 • Adoleshentja rebele

  e diel

  28.11.21

  00:20

  Adoleshentja rebele

  Dirty Girl (2010)

  E shoqëruar nga shoku i saj homoseksual, një adoleshente rebele vihet në kërkim të babait që nuk e ka takuar kurrë.

 • Hetimi i Spenserit

  e diel

  28.11.21

  01:25

  Hetimi i Spenserit

  Spenser Confidential (2020)

  Mark Wahlberg. Kur dy oficerë policie të Bostonit vriten, ish-polici Spenser bashkon forcat me shokun e tij të dhomës Hawk, për të kapur kriminelët dhe për të vërtetuar se askush nuk është mbi ligjin...

 • Shkolla e hajduteve

  e diel

  28.11.21

  02:00

  Shkolla e hajduteve

  Scuola di ladri (1986)

  Dalmacio, Amalio dhe Exhisto Siragi bëjnë punë të rëndomta për të fituar bukën e gojës, por një ditë thirren nga xhaxhai i tyre i pasur, i cili i bind që të bashkëpunojnë për tu bërë mjeshtra në artin e vjedhjes. Faza...

 • Thika pas shpine

  e diel

  28.11.21

  04:15

  Thika pas shpine

  Knives Out (2019)

  Harlan Thrombey, një shkrimtar i vjetër vdes në rrethana të paqarta. Ai zbulohet nga shërbyesja e tij e re Marta, një ditë pas festës organiuar për 85 vjetorin e tij. Gjithçka duket si një vetvrasje. Shtëpia luksoze e...

 • Në pluhur

  e diel

  28.11.21

  05:45

  Në pluhur

  To Dust (2018)

  Një besimtar jehudist nga Nju Jorku, i tronditur nga vdekja e parakohëshme e gruas së tij, përpiqet të gjejë ngushëllim fetar, ndërkohë që fshehtas fiksohet duke imagjinuar se si trupi i gruas së tij do të dekompozohet..

 • Policët e Furisë

  e diel

  28.11.21

  06:05

  Policët e Furisë

  Bu er shen tan (2013)

  Dy policë problematikë, fillojnë të hetojnë disa vrasje në seri dhe zbulojnë se ato mund të kenë lidhje me një aktore bukuroshe.

 • Viti i qenit

  e diel

  28.11.21

  07:20

  Viti i qenit

  Year of the Dog (2007)

  Pegi është një sekretare 40 vjeçare, e cila jeton vetëm me qenin e saj, që e do vërtet shumë. Por kur qeni një ditë ndërron jetë, ajo do të fillojë udhëtimin e jetës së saj drejt transformimit personal.

 • Madhëria Juaj!

  e diel

  28.11.21

  08:25

  Madhëria Juaj!

  Your Highness (2011)

  Danny McBride, James Franco, Natalie Portman. Thadeous, një princ dembel që e ka mendjen vetëm tek festat, duhet ti bashkohet vëllait të tij, në misionin e rrezikshëm për të shpëtuar të fejuarën e tij..

 • Mafiozi i ndershëm

  e diel

  28.11.21

  08:40

  Mafiozi i ndershëm

  The Gentlemen (2019)

  Një bos droge britanik përpiqet të shesë biznesin e tij shumë fitimprurës tek disa milionerë nga Oklahoma.

 • Endrra Në Diell

  e diel

  28.11.21

  11:30

  Endrra Në Diell

  Historia sa gazmore dhe romantike e një shoferi mikrobusi dhe një princeshe përrallash në një lagje krejt të zakonshme të Stambollit. Rizai është një djalë i qetë dhe ka një rutinë krejt monotone jete, deri kur ndesh...

 • Smokingu

  e diel

  28.11.21

  11:45

  Smokingu

  The Tuxedo (2002)

  Prodhim i vitit 2002. Një shofer taksie (Jackie Chan), vesh smoking-un me fuqi të mbinatyrshme, të shefit të tij dhe me ndihmën e një shkencëtareje bukuroshe (Jennifer Love Hewitt) vihet në kërkim të një organizate...

Emri « 1 2 3 4 5 6 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.