FILMA Faqja 1

 • Kapedani

  e diel

  26.5.24

  01:55

  Kapedani

  Kapedani (1972)

  Një nga rolet më të arrira të Albert Vërrisë. Në fshat, në krye të kooperativës komandon një grua, dhe xha Sulo i ankohet për këtë shokut të tij, Beqos. Kështu fillojnë situatat komike. Ai vendos të kërkojë "të...

 • Lajme Top Secret

  e diel

  26.5.24

  02:00

  Lajme Top Secret

  Campus Confidential (2005)

  Violeta shpërngulet me familjen nga qyteti i madh, në periferi. Atje shikon sesi llastohen studentët më popullorë nga mësuesit, ndërsa nxënësit më të thjeshtë lihen pas dore. E revoltuar nga kjo, vendos të vërë...

 • Ponio

  e diel

  26.5.24

  03:05

  Ponio

  Gake no ue no Ponyo (2008)

  Djaloshi Soske, gjen një peshk me emrin Ponio, që ka aftësinë të kthehet në njeri. Soske dhe Ponio, nisin një udhëtim fantastik miqësie dhe eksplorimi. Por Ponio duhet të zgjedhë: të qëndrojë peshk apo të kthehet...

 • Riki Staniki

  e diel

  26.5.24

  03:25

  Riki Staniki

  Ricky Stanicky (2024)

  Me Zac Efron dhe John Cena. Tre shokë të ngushtë prej më shumë se 20 vitesh, përdorin Riki Staniki, shokun e tyre imagjinar që nga fëmijëria, për të shmangur përgjegjësitë e tyre. Por kur familjet e tyre fillojnë të...

 • Doktor Dulitell 5

  e diel

  26.5.24

  03:25

  Doktor Dulitell 5

  Dr. Dolittle: Million Dollar Mutts (2009)

  Maya është nisur drejt Hollywood-it për të ndihmuar një qenushe e cila ka hyrë në depresion. Por një propozim i papritur do ta fus në dilemë, të prezantojë atje një emision televiziv apo të ndjek zemrën e saj?

 • Batman: Skuadra e Superheronjve

  e diel

  26.5.24

  04:45

  Batman: Skuadra e Superheronjve

  Lego Batman: The Movie - DC Super Heroes Unite (2013)

  Batman, Supermeni dhe Skuadra e drejtësisë, po përpiqen sëbashku që të ndalojnë Leksin dhe Xhokerin, që të shkatërrojnë botën e Legove...

 • Kampi muzikor

  e diel

  26.5.24

  04:45

  Kampi muzikor

  Camp Rock (2008)

  Miçi është një vajzë që ëndërron të bëhet këngëtare. Për këtë, duhet të shkojë në një shkollë verore, por aty i duhet të ndihmojë të ëmën në kuzhinë. Për Miçin, kjo do të jetë një sfidë, të këndojë dhe të tregojë se...

 • Dy të shthurur në Harvard

  e diel

  26.5.24

  05:15

  Dy të shthurur në Harvard

  How High (2001)

  Method Man, Abba Babatude. Një dite dy djem, Silas dhe Xhamal vendosin të tymosin dicka magjike që do të mund t'i ndihmoje ata në provimin e fundit në kolegj.

 • Thor 4: Dashuri dhe Bubullima

  e diel

  26.5.24

  06:05

  Thor 4: Dashuri dhe Bubullima

  Thor: Love and Thunder (2022)

  Këtë herë Thor (Chris Hemsworth) është në kërkim të paqes së brendshme. Por qetësia e tij ndërpritet nga vrasësi galaktik, Gorr (Christian Bale), i cili synon të zhdukë Perënditë. Për të luftuar kërcënimin e ri, Thor...

 • Nusja e princit

  e diel

  26.5.24

  06:25

  Nusja e princit

  The Princess Bride (1987)

  Një përrallë fantastike me princ e princeshë, kalorës të mistershëm, xhuxhë e gjigandë, budallenj e të zgjuar, duele, të qeshura, magji, mrekulli dhe shumë aventura nga më të jashtëzakonshmet.

 • Zgjohem

  e diel

  26.5.24

  06:50

  Zgjohem

  Wake (2009)

  Kur gjërat bëhen të vështira për Keris Reitman, ajo bën atë që çdo vajzë e izoluar moderne do të bënte, shkon në varrimet e të huajve. Në një varrim takon Tajlerin, një burrë që vajton të fejuarën. Pavarësisht...

 • Krishtlindje të Arta 2: Tri qenushë dhe një unazë

  e diel

  26.5.24

  08:00

  Krishtlindje të Arta 2: Tri qenushë dhe një unazë

  3 Holiday Tails (2011)

  Një takim i rastësishëm, do të ringjallë ndjenja të vjetra... Por kur guximi mungon për të shprehur të vërtetën brenda teje, duhet pak ndihmë nga disa miq të vegjël...

 • Projekti Adam

  e diel

  26.5.24

  08:00

  Projekti Adam

  The Adam Project (2022)

  Piloti luftarak që udhëton në kohë, Adam Reed (Ryan Reynolds) ndalon aksidentalisht në vitin 2022 dhe jo në vitin 2018 siç e kishte planifikuar. Ai takohet me veten e tij 12 vjeçar dhe të dy ndërmarrin një mision për...

 • E le kur të dua 2: Masterclass

  e diel

  26.5.24

  08:25

  E le kur të dua 2: Masterclass

  Smetto quando voglio: Masterclass (2017)

  Regjisore Sydney Sibilia. Me Edoardo Leo. 7 miqtë e papunë që shpikën një drogë të re, këtë herë do të kthehen ne anën e ligjit...

 • Walking on Sunshine

  e diel

  26.5.24

  10:05

  Walking on Sunshine

  Walking on Sunshine (2014)

  Jeta e Tejlorit tronditet kur mëson se i fejuari i motrës së saj, është djali me të cilin u dashura gjatë pushimeve verore. Trekëndëshi i dashurisë mes dy motrave shpaloset përmes këngëve më të njohura të viteve '80.

Emri « 1 2 3 4 5 6 7 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.