FILMA Faqja 1

 • Mysafiri i padukshëm

  e shtunë

  18.9.21

  09:35

  Mysafiri i padukshëm

  The Sense of an Ending (2017)

  Tony Webster ka trashëguar ditarin e një miku të vjetër të fëmijërisë. Veronika, e cila ishte e dashura e Universitetit të Tonit, ka në duart e saj ditarin që përmban kujtimet e shkruara. Ai përpiqet të rikujtojë...

 • Ferri

  e shtunë

  18.9.21

  17:35

  Ferri

  Inferno (2016)

  Fituesi i çmimit Oskar, Ron Howard rikthehet me bestsellerin e Dan Brown në serinë Kodi i Da Vinçit. Kur simbologu Robert Langdon zgjohet në një spital italian me amnezi, ai kërkon ndihmën e doktoreshës Siena Bruks...

 • Shtëpia me orën magjike

  e shtunë

  18.9.21

  22:30

  Shtëpia me orën magjike

  The House with a Clock in Its Walls (2018)

  Filmi tregon një aventurën magjike të përjetuar nga Levis, një djalë 10-vjeçar që shkon të jetojë me xhaxhain në një banesë antike që ka një orë misterioze. Kur Levis zgjon aksidentalisht të vdekurit, fasada e qytetit...

 • Suspiria

  e diel

  19.9.21

  00:55

  Suspiria

  Suspiria (2018)

  Dakota Johnson, Tilda Swinton. Frymëzuar nga kryevepra e regjisorit italian, Dario Argento. Një studente amerikane kupton se shkolla prestigjoze e baletit ku studion, është një fasadë që fsheh një frymë të ligë dhe...

 • Kur bie errësira

  e diel

  19.9.21

  01:55

  Kur bie errësira

  Darkness Falls (2003)

  Një film horror, i cili do tju mbaj të gozhduar. Një shpirt hakmarrës merr trajtat e zanës së dhëmbëve dhe rikthehet në qytetin në të cilin u vra 150 vjet më parë. I vetmi kundërshtar i saj është një vogëlush, tashmë...

 • Të dyshuarit e Zakonshëm

  e diel

  19.9.21

  03:15

  Të dyshuarit e Zakonshëm

  The Usual Suspects (1995)

  Duke hetuar për një rrëmbim kamioni në Nju Jork, pesë mashtrues arrestohen dhe merren në pyetje. Duke qenë se asnjëri prej tyre nuk është fajtor, ata planifikojnë një operacion hakmarrjeje kundër policisë. Operacioni...

 • MIB 2

  e diel

  19.9.21

  03:35

  MIB 2

  Men in Black II (2002)

  Kete here agjenti (Will Smith) dergohet ne ndihme te kolegut te tij, per t'i kthyer atij kujtesen, dhe per te vazhduar luften e tyre kunder alieneve.

 • Identitet i Panjohur

  e diel

  19.9.21

  06:30

  Identitet i Panjohur

  Anon (2018)

  Në një të ardhme ku të gjithë gjurmohen dhe privatësia nuk ekziston më, krimi është eleminuar në mënyrë efektive. Kjo derisa një detektiv heton një vrasës anonim për të cilin nuk ekziston asnjë e dhënë.

 • Vrasje Në Trenin Orient Express

  e diel

  19.9.21

  07:25

  Vrasje Në Trenin Orient Express

  Murder on the Orient Express (2017)

  Detektivi i famshëm belg, Hercule Poirot niset me trenin Orient Express për tu kthyer nga Stambolli në Londër. Por, ndërkohë që treni bllokohet për shkak të dëborës në malet sllave, Samuel Ratchett, një amerikan i...

 • Dora dhe qyteti i humbur

  e diel

  19.9.21

  11:25

  Dora dhe qyteti i humbur

  Dora and the Lost City of Gold (2019)

  Dora, një eksploruese adoleshente, udhëheq shokët e saj në një aventurë për të shpëtuar prindërit e saj dhe për të zgjidhur misterin që fshihet pas qytetit të humbur prej ari.

 • Hijet e komplotit

  e diel

  19.9.21

  15:50

  Hijet e komplotit

  End Game (2006)

  Pas një karriere të ndritur, një agjent i CIA do të drejtojë një operacion në dukje rutinë: shpartallimi i një trafiku të paligjshëm armësh. Por shpejt ai do të zbuloje se është viktimë e një konspiracioni.

 • Në strofullën e hajdutëve

  e diel

  19.9.21

  20:50

  Në strofullën e hajdutëve

  Den of Thieves (2018)

  G. Butler. Çdo ditë, 120 milionë dollarë hiqen nga qarkullimi dhe asgjësohen nga Rezervat Federale të L. A. Tani, një ekip elitar grabitësish bankash, si punë të fundit, do përpiqen t'i marrin këto para nën hundën e...

 • Ferri

  e diel

  19.9.21

  21:00

  Ferri

  Inferno (2016)

  Fituesi i çmimit Oskar, Ron Howard rikthehet me bestsellerin e Dan Brown në serinë Kodi i Da Vinçit. Kur simbologu Robert Langdon zgjohet në një spital italian me amnezi, ai kërkon ndihmën e doktoreshës Siena Bruks...

 • Pesha e së shkuarës

  e hënë

  20.9.21

  00:50

  Pesha e së shkuarës

  Destroyer (2018)

  Një detektive policie ribashkohet me njerëzit nga një detyrë e fshehtë në të kaluarën e saj të largët, për të bërë paqe.

 • Gëzuar Ditën e Vdekjes 2

  e hënë

  20.9.21

  04:30

  Gëzuar Ditën e Vdekjes 2

  Happy Death Day 2U (2019)

  Vrasësi i maskuar i kampit kthehet në mënyre të mistershme për të terrorizuar shenjestra të reja. Tree Gelbman duhet të ripërjetojë edhe një herë vdekjen e saj, në mënyrë që të ndihmojë viktimat e tjera.

Emri « 1 2 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.