FILMA Faqja 1

 • Ponio

  e diel

  26.5.24

  03:05

  Ponio

  Gake no ue no Ponyo (2008)

  Djaloshi Soske, gjen një peshk me emrin Ponio, që ka aftësinë të kthehet në njeri. Soske dhe Ponio, nisin një udhëtim fantastik miqësie dhe eksplorimi. Por Ponio duhet të zgjedhë: të qëndrojë peshk apo të kthehet...

 • Batman: Skuadra e Superheronjve

  e diel

  26.5.24

  04:45

  Batman: Skuadra e Superheronjve

  Lego Batman: The Movie - DC Super Heroes Unite (2013)

  Batman, Supermeni dhe Skuadra e drejtësisë, po përpiqen sëbashku që të ndalojnë Leksin dhe Xhokerin, që të shkatërrojnë botën e Legove...

 • Kampi muzikor

  e diel

  26.5.24

  04:45

  Kampi muzikor

  Camp Rock (2008)

  Miçi është një vajzë që ëndërron të bëhet këngëtare. Për këtë, duhet të shkojë në një shkollë verore, por aty i duhet të ndihmojë të ëmën në kuzhinë. Për Miçin, kjo do të jetë një sfidë, të këndojë dhe të tregojë se...

 • Pylli magjik

  e diel

  26.5.24

  06:20

  Pylli magjik

  El bosque animado (2001)

  Çdo ditë zoti Dabondo dhe Rosendo shkojnë në pyll, të bindur se është magjik. Në të vërtetë, është vërtet i tillë, me peme dhe kafshë që lëvizin dhe flasin.

 • Brightheart

  e diel

  26.5.24

  08:40

  Brightheart

  Brightheart (2020)

  Një xixëllonjë është heroina e fshatit të insekteve duke i ndihmuar të gjithë me ndriçim çdo natë që të jenë të sigurt. Ajo humbet besimin në vetevete kur një robot vjen nga hapësira dhe ndriçon më shumë. Por kur...

 • Mirë se vini në botën e Oglive

  e diel

  26.5.24

  13:10

  Mirë se vini në botën e Oglive

  Smelliville (2021)

  Mirë se vini në botën e Oglive, ato janë krijesa jeshile që ushehen me mbeturina. Ata do të gjejne një qytezë të qetë, paqësore, shumë të bukur ku grumbullohen mbeturinat, pra vendi i tyre perfekt për të jetuar.

 • Kthimi i maces

  e diel

  26.5.24

  16:10

  Kthimi i maces

  Neko no ongaeshi (2002)

  Haru është një vajzë e vogël të cilës i është mërzitur jeta e shkollës. Një ditë ajo i shpëton jetën një maçoku jo të zakontë. Më vonë zbulon se ky maçok është djali i mbretit të maceve dhe merr një ftesë për të...

 • Tre musketieret

  e diel

  26.5.24

  17:25

  Tre musketieret

  Mickey, Donald, Goofy: The Three Musketeers (2004)

  Pipo, Miki dhe Donald jane mbrekulluar pas muskutiereve dhe duan te behen te tille edhe pse jane shume rremujaxhinj. Ata emerohen te tille dhe kuptojne se princesha eshte ne rrezik. Ata arrijne ta shpetojne dhe behen...

 • Pylli magjik

  e diel

  26.5.24

  22:45

  Pylli magjik

  Espíritu del bosque (2008)

  Një grup kafshësh, bëhen bashkë, për të shpëtuar pyllin nga disa keqbërës të cilët duan ta rrafshojnë...

 • Brightheart

  e hënë

  27.5.24

  00:00

  Brightheart

  Brightheart (2020)

  Një xixëllonjë është heroina e fshatit të insekteve duke i ndihmuar të gjithë me ndriçim çdo natë që të jenë të sigurt. Ajo humbet besimin në vetevete kur një robot vjen nga hapësira dhe ndriçon më shumë. Por kur...

 • Mirë se vini në botën e Oglive

  e hënë

  27.5.24

  01:24

  Mirë se vini në botën e Oglive

  Smelliville (2021)

  Mirë se vini në botën e Oglive, ato janë krijesa jeshile që ushehen me mbeturina. Ata do të gjejne një qytezë të qetë, paqësore, shumë të bukur ku grumbullohen mbeturinat, pra vendi i tyre perfekt për të jetuar.

 • Kthimi i maces

  e hënë

  27.5.24

  02:45

  Kthimi i maces

  Neko no ongaeshi (2002)

  Haru është një vajzë e vogël të cilës i është mërzitur jeta e shkollës. Një ditë ajo i shpëton jetën një maçoku jo të zakontë. Më vonë zbulon se ky maçok është djali i mbretit të maceve dhe merr një ftesë për të...

 • Tre musketieret

  e hënë

  27.5.24

  04:00

  Tre musketieret

  Mickey, Donald, Goofy: The Three Musketeers (2004)

  Pipo, Miki dhe Donald jane mbrekulluar pas muskutiereve dhe duan te behen te tille edhe pse jane shume rremujaxhinj. Ata emerohen te tille dhe kuptojne se princesha eshte ne rrezik. Ata arrijne ta shpetojne dhe behen...

 • Pylli magjik

  e hënë

  27.5.24

  05:50

  Pylli magjik

  Espíritu del bosque (2008)

  Një grup kafshësh, bëhen bashkë, për të shpëtuar pyllin nga disa keqbërës të cilët duan ta rrafshojnë...

 • Një Histori Zanash

  e hënë

  27.5.24

  09:15

  Një Histori Zanash

  FairyTale: A True Story (1997)

  Një vajzë angleze dhe kushërira e saj, tërheqin vëmendjen e të gjithë mediave, me fotot e tyre të disa Zanave...

Emri « 1 2 3 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.