FILMA

 • Umbria - Zemra e gjelbër e Italisë

  e diel

  16.6.24

  00:40

  Umbria - Zemra e gjelbër e Italisë

  Umbria Il Cuore Verde D'Italia

  Umbria ka gjelbërim, ka monumente antike, ka historinë e gjallë të Rilindjes së lavdishme italiane të përjetësuar në qytetet e saj. Ajo ka zërat që duken në sinkron të plotë me natyrën që i rrethon, dhe kodrinat si të...

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.