FILMA

 • Sepideh

  e diel

  19.9.21

  18:30

  Sepideh

  Sepideh (2013)

  Dokumentar i huaj, Historia e adoleshentes iraniane, Sepideh, e cila ndryshe nga moshataret e saj ka vetëm një ëndërr: të bëhet astronaute. Ajo kalon netët duke eksploruar sekretet e universit, teksa familja e saj...

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.