FILMA

 • I dashur ditar budalla

  e hënë

  27.5.24

  17:51

  I dashur ditar budalla

  Dear Dumb Diary (2013)

  Kjo është historia e ditarit të Xhejmi Kellit, nxënëse e shkollës së mesme Makeral, dhe aventurat me shoqen e saj të ngushtë, Izabelë, armiken e saj, Anxhelinën, dhe djalin e ëndrrave të saj, Hudsonin.

 • Partnerët e përsosur të njeriut - Macet

  e hënë

  27.5.24

  20:00

  Partnerët e përsosur të njeriut - Macet

  Cat a Dog's Tale (2018)

  Suksesi në natyrë shpesh varet nga puna në skuadër. Miqtë e mirë mund të vijnë në forma nga më befasueset. Ndonjëherë është ai aleati i çuditshëm që mund të ta lehtësojë shumë jetën. Pra, puna në grup është çelësi i...

 • Vellai ari

  e hënë

  27.5.24

  22:45

  Vellai ari

  Brother Bear (2003)

  Nje djale shume impulsiv me emrin Kinai transformohet magjishem ne nje ari. Atij nuk I mbetet asnje zgjedhje tjeter por te shikoje mundesine per te jetur si ari. Do ti duhet te mesoje shume gjera te reja nga jeta dhe...

 • Vellai ari

  e martë

  28.5.24

  05:25

  Vellai ari

  Brother Bear (2003)

  Nje djale shume impulsiv me emrin Kinai transformohet magjishem ne nje ari. Atij nuk I mbetet asnje zgjedhje tjeter por te shikoje mundesine per te jetur si ari. Do ti duhet te mesoje shume gjera te reja nga jeta dhe...

 • Shpata në gur

  e martë

  28.5.24

  10:15

  Shpata në gur

  The Sword in the Stone (1963)

  Anglia ish e lire kur ne krye kishte nje mbret te mire. Nje dite mbreti vdiq dhe froni i arte ngeli bosh. Duhej gjetur nje trashegimtar djale trim dhe luftetar. Kushdo qe shpaten do ta nxirrte nga guri do te behej...

 • Aventurat e Nemos në Tokën e Ëndrrave

  e martë

  28.5.24

  19:45

  Aventurat e Nemos në Tokën e Ëndrrave

  Little Nemo (1989)

  10 vjeçari Nemo përmes fantazisë së tij, do ta gjej veten në Tokën e Ëndrrave... Por kur ai hap 'Portën e ndaluar", rrezikon të shkatërrojë jo vetëm ëndrrën, por edhe realitetin...

 • Partnerët e përsosur të njeriut - Macet

  e martë

  28.5.24

  20:05

  Partnerët e përsosur të njeriut - Macet

  Cat a Dog's Tale (2018)

  Suksesi në natyrë shpesh varet nga puna në skuadër. Miqtë e mirë mund të vijnë në forma nga më befasueset. Ndonjëherë është ai aleati i çuditshëm që mund të ta lehtësojë shumë jetën. Pra, puna në grup është çelësi i...

 • Shpata në gur

  e mërkurë

  29.5.24

  00:30

  Shpata në gur

  The Sword in the Stone (1963)

  Anglia ish e lire kur ne krye kishte nje mbret te mire. Nje dite mbreti vdiq dhe froni i arte ngeli bosh. Duhej gjetur nje trashegimtar djale trim dhe luftetar. Kushdo qe shpaten do ta nxirrte nga guri do te behej...

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.