FILMA

 • Natë e Dhunshme

  e hënë

  27.5.24

  14:20

  Natë e Dhunshme

  Violent Night (2022)

  Në prag të Krishtlindjes, një grup grabitësish futen në vilën e një familjeje të pasur dhe i kërcënojnë me jetë, nëse nuk i japin kodin e kasafortës. Por një vizitor i papritur dhe shumë i vecantë, vjen për ti...

 • Misteri i Liqenit të Argjendte

  e hënë

  27.5.24

  17:35

  Misteri i Liqenit të Argjendte

  Under the Silver Lake (2018)

  Andrew Garfield. Një djalë e ri nis një hetim për zhdukjen e papritur të fqinjës, por gjatë përpjekjeve për të deshifruar sekretin e zhdukjes së saj, ngec në një komplot dredhues e të rrezikshëm.

 • Shiu i zi

  e hënë

  27.5.24

  17:50

  Shiu i zi

  Black Rain (1989)

  M.Douglas, A.Garcia. Dy policë përfshihen në një luftë bandash të mafias japoneze. Ata arrestojnë një nga vrasësit, por kur ia dorezojnë autoriteteve japoneze, ai arratiset me ndihmën e miqve të tij mafioze të maskuar...

 • Një ideal amerikan

  e hënë

  27.5.24

  18:10

  Një ideal amerikan

  American Pastoral (2016)

  Ewan McGregor, Jennifer Connelly, Dakota Fanning. Jeta perfekte e një ish atleti të njohur dhe gruas së tij, fillon të rrënohet kur vajza e tyre adoleshente kryen një akt të terrorizmit politik gjatë protestave kundër...

 • Boksuni duhet të vdesë

  e hënë

  27.5.24

  20:00

  Boksuni duhet të vdesë

  Kill Boksoon (2023)

  Në zanatin e saj, ajo është vrasësja nr 1, duke i përfunduar misionet e saj me 100 % sukses. Por në jetën private, Kill, është një nënë e vetme, e cila duhet të kujdeset për vajzën e saj adoleshente dhe prindërimi...

 • Zbërthimi i një skandali 1

  e hënë

  27.5.24

  20:05

  Zbërthimi i një skandali 1

  Colectiv (2019)

  Dokumentar kandidat për 2 cmime Oskar. Bukuresht, 2015. Një ekip hetuesish nga një Gazetë Rumune, përpiqen të zbulojnë një mashtrim të madh të Sistemit të Shëndetësisë, që pasuroi manjatët dhe politikanët, dhe çoi në...

 • Vënësi i drejtësisë 3

  e hënë

  27.5.24

  21:00

  Vënësi i drejtësisë 3

  The Equalizer 3 (2023)

  Denzel Washington, Dakota Fanning. Që kur hoqi dorë nga jeta e tij si një vrasës i qeverisë, Robert McCall gjen ngushëllim duke vënë drejtësi për të pambrojturit. Tani ai jeton në jug të Italisë dhe kur merr vesh se...

 • Zbërthimi i një skandali 1

  e hënë

  27.5.24

  21:10

  Zbërthimi i një skandali 1

  Colectiv (2019)

  Dokumentar kandidat për 2 cmime Oskar. Bukuresht, 2015. Një ekip hetuesish nga një Gazetë Rumune, përpiqen të zbulojnë një mashtrim të madh të Sistemit të Shëndetësisë, që pasuroi manjatët dhe politikanët, dhe çoi në...

 • Arratisje nga burgu: Vrasës në arrati

  e hënë

  27.5.24

  23:25

  Arratisje nga burgu: Vrasës në arrati

  Prison Break: Killers on the Run (2015)

  Dy vrasës mizorë, bëjnë një arratisje epike nga burgu i Nju Jorkut duke rikthyer frikën në vend. Kush ishin këta vrasës? Si e realizuan një arratisje kaq të guximshme? Kush ishte gruaja e çuditshme që papritur u bë...

 • Amanda Noks 1

  e martë

  28.5.24

  20:00

  Amanda Noks 1

  Amanda Knox (2016)

  Ajo u dënua dy herë për vrasjen e shoqes së saj, në Peruxha të Italisë në vitin 2007. Pas 4 viteve burg, u shpall e pafajshme. Kush është Amanda Noks? Pse u akuzua dhe më pas u lirua? A është vërtetë fajtore?

 • Amanda Noks 1

  e martë

  28.5.24

  20:50

  Amanda Noks 1

  Amanda Knox (2016)

  Ajo u dënua dy herë për vrasjen e shoqes së saj, në Peruxha të Italisë në vitin 2007. Pas 4 viteve burg, u shpall e pafajshme. Kush është Amanda Noks? Pse u akuzua dhe më pas u lirua? A është vërtetë fajtore?

 • Herbi shkon në Montekarlo

  e mërkurë

  29.5.24

  00:45

  Herbi shkon në Montekarlo

  Herbie Goes to Monte Carlo (1977)

  Herbi shkon të marrë pjesë në garën e makinave në Monte Karlo, por disa hajdute fshehin një çante me diamante ne te pa dijenine e pronarit te saj dhe me pas duan ta marrin përsëri.

 • Motrat gazmore 1

  e mërkurë

  29.5.24

  18:55

  Motrat gazmore 1

  Sister Act (1992)

  Delorez këndon në një klub nate. Një ditë ajo do të bëhet dëshmitare e një krimi dhe policia do ta marrë në mbrojtje duke e fshehur në një kuvend. Do të maskohet si murgeshë dhe bashkë me motrat e tjera do të krijojë...

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.