FILMA Faqja 1

 • Irlandezi

  e diel

  26.5.24

  02:45

  Irlandezi

  The Irishman (2019)

  Kandidat për 10 çmime Oskar. Regjisori legjendar Martin Scorsese bashkon të mëdhenjtë e ekranit: Robert De Niro, Al Pacino dhe Joe Pesci në një tjetër dramë rreth mafias, në Amerikën e viteve '50.

 • Njerëz të mirë

  e diel

  26.5.24

  03:40

  Njerëz të mirë

  Good People (2014)

  James Franco, Kate Hudson. Pasi zbulojnë dhe marrin një sasi të madhe parash, të fshehura në apartamentin e qiraxhiut të vdekur, një çift me probleme ekonomike vihet në shënjestër të njerëzve që i grabitën ato para

 • Lugina e Errët

  e diel

  26.5.24

  04:05

  Lugina e Errët

  Das finstere Tal (2014)

  Një kalorës i vetmuar arrin në një qytet të vogël mes Alpeve, përmes një shtegu të fshehur. Askush nuk e di se nga vjen ai dhe çfarë kërkon, por të gjithë e dinë që nuk e duan praninë e tij aty.

 • Agjenti 007 Në Shërbimin Sekret të Madhërisë së Saj

  e diel

  26.5.24

  05:05

  Agjenti 007 Në Shërbimin Sekret të Madhërisë së Saj

  On Her Majesty's Secret Service (1969)

  Me George Lazenby. Në misionin e rradhës James Bondi duhet të mposhtë Blofeld, i cili hipnotizon gratë e bukura për të realizuar qëllimet e tij të liga. Ndërkohë, Bondi, bie në dashuri me vajzën e një krimineli...

 • Sulm mbi rajonin 13

  e diel

  26.5.24

  07:30

  Sulm mbi rajonin 13

  Assault on Precinct 13 (2005)

  Eshte prag Krishtlindjesh. Rajoni 13 eshte ne prag te mbylljes pergjithmone te dyerve te tij. Por gjithçka do te ndryshoje me ardhjen nga Ditroiti te disa te burgosurve me denim kapital...

 • Mbreti i vrasësve

  e diel

  26.5.24

  09:15

  Mbreti i vrasësve

  King of Killers (2023)

  Alain Moussi, Frank Grillo. Garan është pjesë e një grupi vrasësish ndërkombëtarë, të cilët janë kontraktuar për të kapur vrasësin më të rrezikshëm në botë. Por shumë shpejtë ata zbulojnë, se në të vërtetë,...

 • Vrapo Fshihu Lufto

  e diel

  26.5.24

  09:50

  Vrapo Fshihu Lufto

  Run Hide Fight (2020)

  Me Radha Mitchell. 17-vjeçarja Zoe, përdor zgjuarsinë dhe aftësitë e saj të mbijetesës, për të shpëtuar veten dhe shokë e saj të gjimnazit, kundër 4 studentëve të armatosur, që kanë nisur një masakër brenda shkollës...

 • Mbartësit

  e diel

  26.5.24

  10:40

  Mbartësit

  Carriers (2009)

  Chris Pine, Piper Perabo. Katër të rinj, përpiqen t'i shpëtojnë një virusi vdekjeprurës që po përhapet me shpejtësi. Por ndërkohë që mundohen t'i shmangen infektimit, ata kuptojnë se rreziku më i madh nuk është...

 • Pakti

  e diel

  26.5.24

  11:40

  Pakti

  The Covenant (2023)

  Gjatë luftës në Afganistan, Rreshteri John Kinley (Jake Gyllenhaal) shpëtohet nga përkthyesi vendas Ahmed, i cili rrezikon edhe jetën e tij për të. Kohë më vonë, kur Kinley mëson se Ahmedit dhe familjes së tij, nuk iu...

 • Manipuluesi

  e diel

  26.5.24

  11:50

  Manipuluesi

  Sharper (2023)

  Me Julianne Moore, Sebastian Stan. Pasi pronari i një librarie në Nju Jork, Tom, bie në dashuri me një kliente, jeta e tij ndryshon rrënjësisht. Por, kur zbulohet se të dy kanë një prejardhje të errët, një sërë...

 • Mision në Mars

  e diel

  26.5.24

  12:41

  Mision në Mars

  Mission to Mars (2000)

  Më 5 gusht 2012, roboti Kurioiziti, më i ndërlikuari dhe më i madhi i ndërtuar nga NASA-s, zbristi në Mars. Për të zbuluar nese ka patur ndonjëherë jetë në Mars! Dhe a mund të ketë tani?

 • Gruaja e orës 5

  e diel

  26.5.24

  12:55

  Gruaja e orës 5

  La femme du Vème (2011)

  Ethan Hawke, Kristin Scott Thomas, Joanna Kulig. Në Paris, për t'u pajtuar me familjen e tij, një shkrimtar fillon një lidhje pasionate me një grua misterioze që mund ta takojë vetëm pas orës 5. E vërteta do t'i...

 • Nëna

  e diel

  26.5.24

  13:45

  Nëna

  The Mother (2023)

  Një vrasëse profesioniste (Jennifer Lopez) detyrohet të dalë nga vendi ku fshihet, kur ish partnerët e saj, kriminelë të frikshëm, i rrëmbejnë vajzën, të cilën ajo u detyrua ta braktiste që në lindje.

 • Në Territorin e Mafias

  e diel

  26.5.24

  14:15

  Në Territorin e Mafias

  Mob Land (2023)

  Në një qytet të vogël, pjesëtarët një familje grabisin një depo ilaçesh, por pavarësisht se dukej diçka e lehtë, gjithçka merr një kthesë të fortë kur e kuptojnë se janë ngatërruar me një organizatë të madhe mafioze,...

 • Bota e Klonëve

  e diel

  26.5.24

  14:55

  Bota e Klonëve

  Surrogates (2009)

  Bruce Willis. Në të ardhmen, njerëzit jetojnë dhe ndërveprojnë nëpërmjet 'surrogatëve', riprodhime të përkryera të vetvetes. Një agjent i FBI-së, përpiqet të gjejë një paisje që nëse vret surrogatin, vdes edhe i zoti...

Emri « 1 2 3 4 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.