FILMA

 • Foshnja e Djallit

  e martë

  21.9.21

  21:00

  Foshnja e Djallit

  Daisy Chain (2008)

  Tomas dhe Marta janë një çift i dashurar, por që fatkeqësisht kanë përjetuar një tragjedi, humbjen e një fëmije. Pasi ndryshojnë vendbanim, ata birësojnë një vajzë të vogël autike, por në të vërtetë ajo ka shumë për...

 • Dhoma 1408

  e martë

  21.9.21

  22:30

  Dhoma 1408

  1408 (2007)

  S.Jackson, J.Cusack. Mike Enslin, shkrimtar i famshëm, s'beson në ate çka sheh. Ai s'ka ende ndonje provë 'për jeten...pas vdekjes'. Por gjithçka do të ndryshojë pas vizitës së tij në suiten 1408 të Hotel Dolphin.

 • Alienët 3

  e martë

  21.9.21

  23:05

  Alienët 3

  Alien³ (1992)

  Oficerja Ripley mendonte se ishte e vetmja e mbijetuar nga përplasja në planetin Fiorina 161, por një seri ngjarjesh vdekjeprurëse e bëjnë të kuptojë se ka sjellë me vete një vizitor të padëshiruar.

 • Kodra e heshtur

  e mërkurë

  22.9.21

  02:00

  Kodra e heshtur

  Silent Hill (2006)

  Mirë se vini në "Silent Hill" dikur një qytet si gjithe të tjerët që zjarri e ktheu në ferr. Një grua e vetme duhet të mposhtë errësirën për të shpëtuar vajzën e saj të humbur në qytetin fantazëm, por ajo nuk di se...

 • Mallkimi

  e mërkurë

  22.9.21

  04:00

  Mallkimi

  Sinister (2012)

  Shkrimtari i famshëm investigativ Elison Osuord gjendet në një moment kritik të karrierës së tij, pasi ka 10 vite që nuk ka arritur të shkruajë më një best-seller. Por papritur i bien në dorë disa filmime të një...

 • Panik ne liqen

  e mërkurë

  22.9.21

  09:15

  Panik ne liqen

  Lake Placid (1999)

  Tre njerëz përpiqen të ndalojnë një krokodil gjigant, i cili po terrorizon banorët në Liqenin e Zi në Mein.

 • Vellazeria e ujkut

  e mërkurë

  22.9.21

  12:40

  Vellazeria e ujkut

  Brotherhood of the Wolf (2001)

  Në vitin 1765 diçka përndiqte malet e Francës qendrore. Një "egërsirë" që turrej mbi njerëzit dhe kafshët me një egërsi të tmerrshme. Fama e keqe e kësaj egërsire mori dhenë, ndaj dhe mbreti i Francës shpërndau...

 • Ëngjëlli i së Keqes

  e mërkurë

  22.9.21

  15:25

  Ëngjëlli i së Keqes

  Brightburn (2019)

  Po sikur një fëmijë nga një botë tjetër, që përplaset në planetin Tokë, në vend që të bëhet një hero për njerëzimin, provon të jetë dicka shumë më e ligë?

 • Vampiri i Fundit

  e mërkurë

  22.9.21

  19:20

  Vampiri i Fundit

  Daybreakers (2009)

  Ngjarjet zhvillohen në një periudhë futuriste, ku vampirët përbëjnë shumicën e popullsisë në rruzullin tokësor dhe vetëm 5% e racës njerëzore ka mbetur. Kjo është tepër alarmante, pasi vampirët jetojnë me gjakun e...

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.