PËRMBLEDHJE

Skenaristi:
Krijuesi: Hrvoje Zovko
Kamermani: Damir Bednjanec
Redaktori i Filmit: Hrvoje Mršić

Fotot

General i džentlmenGeneral i džentlmenGeneral i džentlmenGeneral i džentlmenGeneral i džentlmenGeneral i džentlmen

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.