рејтинг: 5.7/10
Оценка на корисникот: 10/10
(13 гласови)

Содржина

Hired to protect a pampered mining heiress Zoe (Sophie Nélisse), bodyguard Sam (Noomi Rapace) finds herself tangled in a deadly conspiracy. When attackers target the heiress she's protecting, battle-hardened bodyguard Sam scrambles to save her client - and teach her how to fight back.

Слики

Близу

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Човекот на претседателот 2 (2002)

  image
  Антитерористички експерт е назначен од Претседателот да му влезе во трага на терорист за која се сомнева дека планира да детонира нуклеарен направа во САД.
 • Ќoр-coкак (2016)

  image
  Картер е проблематичен ветеран, кој ќе добие шанса да се искупи бранејќи една млада девојка од убиец (Лоренс Фишборн). Во пушката има само еден куршум, а...
 • Крал на борците (2010)

  image
  Изворна акција полна со улични борби. Проблематично момче од поправен дом добива нова шанса да живее во нормален дом, со нормално семејство, но таткото посвојувач...
 • Падот на Белата куќа (2013)

  image
  Додека е на турнеја во Белата куќа со својата млада ќерка, еден полицаец (Шанинг Татум) стапува во акција за да ги заштити своето дете и претседателот (Џејми...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.