СОДРЖИНА

Г. Брукс е навидум вистински семеен човек и почитуван бизнисмен. Но, тој и самиот е свесен за својот голем недостаток. Г. Брукс е зависник од убивање. Борејќи се со себе, тој се обидува да престане, но неговото алтер его, Маршал, кој тогаш ја презема контролата, нема намера да ја прекине низата убиства. Но, при последното убиство, Брукс станува небрежен и љубопитниот сосед станува сведок на злосторството. Додека детективот Атвуд продолжува да трага по убиецот, Брукс/Маршал добива уценувачко писмо...

Слики

Господин БруксГосподин БруксГосподин БруксГосподин БруксГосподин БруксГосподин БруксГосподин БруксГосподин Брукс

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Време за убивање (1996)

  image
  Млад адвокат брани црн работник во мелница обвинет за убиство на двајца белци кои ја силувале неговата 10-годишна ќерка, предизвикувајќи насилна одмазда од Кју...
 • Таа (2016)

  image
  Светот на Мишел, директорка на една успешна компанија за видеоигри, се превртува наопаку кога доживува сексуален напад во својот дом. Наместо да го пријави...
 • Панична соба (2002)

  image
  Трилер со Џоди Фостер во улогата на мајка заробена во мала соба во својот њујоршки дом со малата ќерка додека тројца натрапници брутално го напаѓаат нивниот дом.
 • Полициска приказна (1975)

  image
  „Полициска приказна“ ја прикажува автентичната приказна за ловот на опасниот криминалец Емил Бусон (Жан-Луј Тринтињан), кој побегнал од затвор во 1947 година. Во...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.