Содржина

Г. Брукс е навидум вистински семеен човек и почитуван бизнисмен. Но, тој и самиот е свесен за својот голем недостаток. Г. Брукс е зависник од убивање. Борејќи се со себе, тој се обидува да престане, но неговото алтер его, Маршал, кој тогаш ја презема контролата, нема намера да ја прекине низата убиства. Но, при последното убиство, Брукс станува небрежен и љубопитниот сосед станува сведок на злосторството. Додека детективот Атвуд продолжува да трага по убиецот, Брукс/Маршал добива уценувачко писмо...

Слики

Господин БруксГосподин БруксГосподин БруксГосподин БруксГосподин БруксГосподин БруксГосподин БруксГосподин БруксГосподин БруксГосподин БруксГосподин БруксГосподин БруксГосподин БруксГосподин БруксГосподин БруксГосподин БруксГосподин БруксГосподин БруксГосподин Брукс

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Значка на честа (2015)

  image
  Двајца детективи за наркотици се под истрага откако едно дете е убиено за време на насилно запленување дрога…
 • Од никаде (2017)

  image
  Животот на Катја се распаѓа кога нејзиниот сопруг и малиот син се убиени во бомбашки напад. Полициската истрага упатува на двајца неонацисти, но кога недостигот...
 • Вруќа линија (2000)

  image
  Неуспешни студент Сет Дејвис води илегални куќни казино и има само један проблем у животу: свог оца Мартија, који је по занимању судија. Он је увек хладан према...
 • Талентираниот господин Рипли (1999)

  image
  Во 1950 г. чистачот на тоалети од Менхетен, Том Рипли (Мет Дејмон), позајмува јакна од „Принстон за да свири на пијано на една забава. Кога богатиот татко на...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.