poster

Робот на штулама

The Giant Mechanical Man (2012)

комедија, драма, романса | САД, Полска
Режисер: Lee Kirk
CineStar TV2 | петок | 19:45

рејтинг: 6.7/10
Оценка на корисникот: 7.2/10
(5 гласови)

СОДРЖИНА

Необична романтична комедија о уличном извоѓачу обојеном у сребрну боју и нежној радници ЗОО врта која се заљубљује у њега, упркос сестриним напорима да је споји с успешним писцем, па је, притом, наговара на двоструке изласке како би видела да је он прави човек за њу. Али, срце јој говори нешто друго...

Слики

Робот на штуламаРобот на штуламаРобот на штуламаРобот на штуламаРобот на штуламаРобот на штулама

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Запловимо у љубав (2019)

  недела
  image
  Учитељица дознаје да њезин бивши дечко ради за граѓевинског подузетника који гради одмаралиште на Плавом отоку.
 • Малата стројничка (2021)

  недела
  image
  Средношколската наставничка Кери Фокс (Лора Вандерворт), омилена помеѓу нејзините ученици, му доделува проект на класот во којшто секој ученик мора да создаде и...
 • Доаѓа изненадувањето! (2009)

  недела
  image
  Анџела и Кертис се млад брачен пар, посветен на кариерата. Тие сѐ уште не размислуваат за семејство. Кога ќе дознае Анџела дека е трудна, таа не ќе знае дали да...
 • A Nice Girl Like You (2020)

  недела
  image
  "A Nice Girl Like You" is a romantic-comedy film starring award-winning actresses Lucy Hale (Pretty Little Liars, Truth or Dare), Mindy Cohn (Consequences, The...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.