СОДРЖИНА

Тројца пријатели тинејџери, Џо, Патрик и непредвидливиот Бјаџо, ќе решат да го минат летото во една куќа во шума. Ослободени се од правилата што им ги поставуваат родителите, па летото ќе стане тест на нивното пријателство. Во еден момент, секој од нив ќе почне да сфаќа дека семејството е нешто од кое не може да се побегне...

Слики

Кралеви на летотоКралеви на летотоКралеви на летотоКралеви на летотоКралеви на летото

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Писма за Јулија (2010)

  image
  Едноставната идеја за романтичната љубов може да ги натера луѓето да ја испитаат нејзината одржливост, разумност, како и храброста која е потребна за да не се...
 • Речиси славни (2000)

  image
  Вилијам е 15-годишно момче најмено од списанието „Ролинг стоун“ за да оди на турнеја и да пишува за надежниот рок-состав „Стилвотер“. Овој прекрасен филм за...
 • Тајниот живот на мачките (2018)

  image
  Том е дебела и мрзелива мачка која често седи замислена на прозорецот. Живее со синот Тино во удобен стан во градот каде што е и роден и во чија удобност ужива....
 • Идеален дом (2018)

  image
  Еден геј пар постојано се расправа, но нивното успешно шоу за готвење ги спречува да раскинат. Сепак, кога нивниот запустен син повторно завршува во затвор, на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.