рејтинг: 5.0/10
Оценка на корисникот: 6.78/10
(9 гласови)

СОДРЖИНА

Бен Кронин е поранешен деликвент, чие што минато е уништено поради продажба и користење дрога. Тој ќе се обиде да го смени животот со помош на неговата девојка Ејми. Ќе почне да тренира пливање и наскоро ќе стане ѕвезда на средношколскиот пливачки тим. Токму кога ќе почне да си го средува животот, ќе се појави таинствената и атрактивна русокоса Медисон Бел. По жешката афера во базенот, веќе ништо нема да биде исто, а неговата најголема навивачка ќе стане негов најголем кошмар...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Од пријател до свршеник (2019)

  денес
  image
  Џес е во раните триесетти години, има добра работа, одлични пријатели и прекрасен стан, но ѝ недостига некој со кој тоа може да го сподели и кој би ја ценел...
 • Безвременска Адалине (2015)

  денес
  image
  Инспиративна љубавна прича с Блејк Лајвли, Харисоном Фордом и Мајклом Хуисманом, Безвременска Адалине је филм за који су костиме креирале модне куќе Диор и Гуцци!...
 • И понатаму Алис (2014)

  денес
  image
  Алис Хауланд е среќно омажена со тривозрасни деца и е ценета професорка по лингвистика која почнува да ги заборава зборовите. Кога добива дијагноза за рана...
 • Соларис (1972)

  денес
  image
  Психологот вдовец Крис Келвин е пратен на вселенска станица што орбитира околу планетата Соларис за да ја истражи мистериозната смрт на лекарот, како и менталните...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.