СОДРЖИНА

Макс, кој се опоравува од една трауматска несреќа, прифаќа работа како ноќен чувар во продавницата на татко му. Тој почнува да гледа привидение од една млада жена во огледалата на продавницата.
Кога Макс, кој се опоравува од една трауматска несреќа, прифаќа работа како ноќен чувар во продавницата на татко му, тој почнува да гледа привидение од една млада жена во огледалата на продавницата. Несигурен дали ова привидение е нус-појава од таблетите за спиење или е вистинско, тој почнува подлабоко да го бара неговиот извор во огледалата. Откако вработените во продавницата почнуваат да умираат, а Макс е осомничен за убиствата, тој мора да ја разоткрие поврзаноста на девојката со скандалот во продавницата за да ја докаже својата невиност и да ги спречи духовите во огледалата.

Слики

Огледала 2Огледала 2Огледала 2Огледала 2Огледала 2Огледала 2Огледала 2Огледала 2Огледала 2Огледала 2Огледала 2Огледала 2Огледала 2Огледала 2Огледала 2Огледала 2Огледала 2

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Станот 32 (2020)

  image
  Едно семејство се сели во нова куќа, во градот од нивните соништа. Куќа каде нивните соништа се претвораат во кошмари.
 • Слагалица страве 2 (2005)

  image
  Други филм о суровом серијском убици франшизе „Слагалица страве (Саw) у режији Дарена Лина Бусмана. У филму Саw ИИ Дони Валберг - да, онај Дони који је некад био...
 • Цензор (2021)

  image
  Кога филмскиот цензор Енид открива морничав хорор кој зборува за дамнешното мистериозно исчезнување на сестра ѝ, таа решава да ја разоткрие загатката зад филмот -...
 • Врисок 4 (2011)

  image
  Новото продолжение на хорор серијалот ја следи Сидни Прескот, сега авторка на книги за самопомош, која се враќа во својот роден град Вудзборо. Се среќава со...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.