poster

Када се Погасе Светла

When the Lights Went Out (2012)

Трилер, Драма, Xорор, Mистерија | Обединетото Кралство
Режисер: Pat Holden

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.3/10

Содржина

Yorkshire, 1974, the Maynard family moves into their dream house. It's a dream that quickly descends into a panic stricken nightmare as the family discovers a horrifying truth, a truth that will make the history books. The house is already occupied by the most violent poltergeist ever documented, a poltergeist that will tear you from your bed as you sleep and drag you helplessly into the darkness.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.