J. GRANT ALBRECHT

Глас:

 1. ...
  Farinata / Ciacco
 2. ...
  Additional voices

Актерот:

 1. ...
  A.U.S.A. Tippy Boswell
 2. ...
  Clown O. Security Guard
 3. ...
  Dr. Leonard Giles

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.