СОДРЖИНА

Том и Јеррy су избачени из властитог дома зато јер су га - демолирали! Меѓутим, наставља се луда утрка за новим кровом над главом јер се омиљени мачка и миш пријављују као натјецатељи величанствене супер утрке, а главна награда је - куќа из снова.

Слики

Том и Џери: Брзи и крзнени

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Фантастичното патување на Марона (2019)

  недела
  image
  Жртва на несреќа, мало кученце се сеќава на своите различни сопственици кои безусловно ги сакало. Со ненамалена емпатија, Марона донесувала светлина и невиност во...
 • Магичниот костим за Николас (2020)

  денес
  image
  Филмот ја раскажува приказната за Николас, 10-годишно момче со Даунов синдром, кое со помош на различни костими, оди на магична авантура да го спаси својот...
 • Алвин и верверичките 3: урнебесен бродолом (2011)

  денес
  image
  Дејв и верверичките уживаат во забавата на луксузното крстосување, но нивниот одмор тргнува во неочекувана насока, до еден остров, што го нема на мапите. Сега,...
 • Капетан Сабљозуби и магични дијамант (2019)

  денес
  image
  Смртоносни господар џунгле Мага Кахн и његова зла краљица, Сирима, напокон су се домогли Магичног дијаманта. Круже гласине да током пуног месеца, дијамант...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.