Marija Karan

Роденден: 1982

Актерот:

 1. ...
  Marija Stanimirović
 2. ...
  Iris
 3. ...
  Maja
 4. ...
  Koviljka
 5. ...
  Teodora
 6. ...
  Marija Stanimirović
 7. ...
  Ivana
 8. ...
  Safa
 9. 10. Обред (2011), филм
  ...
  Sandra
 10. 11. Оружје (2011), филм
  ...
  October
 11. ...
  Slavka
 12. 13. Пет (2019), серија
  ...
  Aleksandra 'Aleks'
 13. 14. Династија (2021), серија

Глас:

 1. ...
  Broni

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.