Paul Michael Glaser

Роденден: 1943

Актерот:

 1. ...
  Perchik
 2. ...
  Ralph
 3. ...
  Det. Dave Starsky
 4. ...
  Frank Gugliatta
 5. ...
  Dave
 6. ...
  Original Starsky
 7. ...
  Art Kirkland / Pavalek
 8. 8. Во живо! (2007), филм
  ...
  Network President

Режисер:

 1. 3. Тркач (1987), филм
 2. 6. Казам (1996), филм

Сцеарист:

 1. 1. Казам (1996), филм
  ...
  (story)

Продуцент:

 1. 2. Казам (1996), филм

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.