poster

One Day at a Time

One Day at a Time (2017)

Komedi, Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 8.2/10

Follows three generations of the same Cuban-American family living in the same house: a newly divorced former military mother, her teenage daughter and tween son, and her old-school mother.

REKOMANDIMET
 • Death in Paradise (2011)

  e mërkurë
  image
  Scotland Yard DI Richard Poole is sent to the Caribbean island of Sainte Marie to solve a fellow policeman's murder. Having done so, he finds himself seconded to...
 • Dashuri me qira (2015)

  e mërkurë
  image
  Defne, a poor girl living with her grand mother, brother and sister is tangled in a deal to make the famous business man, Omer fall in love with her and marry her...
 • Young Sheldon (2017)

  e mërkurë
  image
  It's 1989 and 9-year-old Sheldon Cooper has skipped four grades to start high school along with his less-intellectual older brother. As he struggles to be...
 • Mike and Molly (2010)

  e mërkurë
  image
  Majku dhe Molli janë dashuruar pas ushqimit, por kanë humbur thuajse çdo shpresë për të gjetur dikë që të dashurojnë. derisa takohen me njëri-tjetrin në një grup...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.