Dato Bakhtadze

actor

Ditëlindje: 1966

Aktor:

 1. ...
  Lucien
 2. ...
  The Butcher
 3. ...
  Bakhram
 4. ...
  Shofer pozharnoy mashiny
 5. ...
  Sergei
 6. 6. Yolki 2 (2011), Film
 7. ...
  Jafar
 8. ...
  general Tarkhan
 9. 9. Ben-Hur (2016), Film
  ...
  Hortator
 10. 10. Šindisi (2019), Film
  ...
  Vazja

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.