Fotot

Rush hour - Ora pikRush hour - Ora pikRush hour - Ora pikRush hour - Ora pikRush hour - Ora pikRush hour - Ora pik

Rishikime


Rishikuar nga Draq Pera
e mërkurë, 29 prill 2020 3:01 e paradites
Moj omiljeni film!
Svaka preporuka!
⭐⭐⭐⭐⭐
Pelqe rishikimin
0 Komentet

REKOMANDIMET
 • Përballja (2003)

  Sot
  image
  Një person është i punësuar të sjellë në shtëpi djalin e mobsterit nga Amazona por shumë shpejt ai e gjen veten në përfshirë në një luftë kundër një shtypsi të...
 • Sulm në Londër (2016)

  Sot
  image
  Kthehet trupëroja e njohur Mike Banning, edhe njëherë i përfshirë në një sulm terrorist.
 • Ekuilibri (2002)

  Sot
  image
  Në botën e së ardhmes, regjimi i rreptë rrënjosi luftrat duke shtypur emocionet: librat, arti dhe muzika janë të ndaluar, dhe ndjenja është krim që dënohet me...
 • Nata e pare (2019)

  Sot
  image
  Një natë nga jeta e oficerit veteran të LAPD-së, Ray Mandel dhe rekrutit të ri Nick Holland i cili mëson për jetën e të qënurit polic në një natë të vetme, të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.